Survivor'da eleme adayları kimler oldu? 30 Mart dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarının herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu dün akşam oynandı. haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan ünlüler takımı, gönüllüler takımından iki kişiyi potaya soktu. Peki, Survivor'da eleme adayları kimler oldu? İşte, 30 Mart dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 31.03.2021 12:17
Değiştirme Tarihi: 31.03.2021 12:17
Survivor'da eleme adayları kimler oldu? 30 Mart dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde büyük heyecan sürmeye devam ediyor. Survivor'da bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununun ardından haftanın ilk eleme adayları belli oldu. Programı izlemeyi kaçıran Survivor izleyicileri ise bu hafta hangi yarışmacıların eleme adayı olup olmadığını merak ediyor. Peki, Survivor'da eleme adayları kimler oldu? 30 Mart dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

VOLEYBOL MAÇINI KİM KAZANDI? 

İrem Kanan ile Acun Ilıcalı'dan oluşan Acun Medya takımı, Evrim Keklik ve Aleyna'ya karşı voleybol maçı gerçekleştirdi. Mücadele Acun Medya üstünlüğü ile tamamlandı. Acun Medya'yı tutan yarışmacılar havuçlu kek kazandı. Aleyna ve Evrim'in kazanması durumunda ödül 20 bin TL olmuştu.

SURVİVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Pazartesi günü gerçekleştirilen ilk dokunulmazlığı ünlüler kazanmış ve gönüllüler ilk isimi çıkaran takım olmuştu. Gönüllülerin ada konseyinde Hanzade ve Aleyna Çalışkan birlikte potaya gitti.

Ünlüler son dokunulmazlığı kaybetti ve konseyde isim yazdı. Öykü, İsmail, İlayda ve Sergen'in isimleri yer aldı. Üçüncü eleme adayı ise Öykü Çelik oldu.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI? 

İkinci dokunulmazlık mücadelesi ekrana geldi. Zorlu parkurda ikinci kez kazanmak isteyen ünlülere karşı, bir kişiye daha veda etmek istemeyen gönüllüler yarışıyor. Kıran kırana geçen yarışta aynı zamanda kazanan ödül de almış olacak. 

Dokunulmazlık oyununun ödülü ise MasterChef'in en iyi yarışmacılarının yapacağı yemekler oldu. Yemekler arasında; hanımağa çorbası, deniz mahsüllü arpa şehriyeli pilav, Samsun mantısı, hünkar beğendi, dana kuyruğu ve patates püresi, bademli kaymaklı baklava, astarlı sütlaç yer aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

30 Mart dokunulmazlık mücadelesi kıyasıya rekabetle geçse de kazanan gönüllüler takımı oldu.