Survivor'da eleme adayları kimler oldu? 24 Ocak Survivor 2021'de dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde heyecan fırtınası her geçen gün artmaya devam ediyor. Survivor'da dün akşam oynanan haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda adeta nefes kesen anlar yaşandı. Son ana kadar kıyasıya devam eden oyunda gönüllüler takımı müthiş bir geri dönüş yaparak 8-1'lik farktan oyunu 10-8 yenmeyi başardı ve haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu. Öte yandan Acun Ilıcalı'nın konseyde yaptığı açıklama sonrasında ünlüler takımından bir yarışmacı sakatlığı nedeniyle diskalifiye olarak adaya veda etti. Peki, Survivor'da haftanın eleme adayları kimler oldu?

Yayınlanma Tarihi: 25.01.2021 10:43
Değiştirme Tarihi: 25.01.2021 10:43
Survivor'da eleme adayları kimler oldu? 24 Ocak Survivor 2021'de dokunulmazlığı kim kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatan Survivor 2021 ünlüler gönüllülerin yeni bölümünde dün akşam heyecan dolu anlar yer aldı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelen iki takım yarışmacıları, dokunulmazlığı kazanıp eleme adayı olmamak için mücadele etti. Ünlüler takımının müthiş başladığı dokunulmazlık oyununda fark tam 7 sayıya ulaştı fakat gönüllüler takımı pes etmedi ve harika bir geri dönüşe imza attı. Peki, Survivor'da eleme adayları kimler oldu? 24 Ocak Survivor 2021'de dokunulmazlığı kim kazandı?

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021'de dün akşam Ünüler ile Gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununda parkuru tamamen denize kurulu idi. Türlü engelleri aşacak yarışmacıları finalde ise zorlu atışlar bekliyordu. Oyunda sayıyı kazanması için yarışmacıların Amerikan futbolu topu 4 başarılı atış yapması gerekiyordu. Oyuna çok iyi başlayan Ünlüler skoru 5-0 yaptı. Gönüllülerin ilk sayısını Hanzade aldı ve skoru 5-1 yaptı. Sonrasındaki üç sayıyı alan Ünlüler farkı açtı ve 8-1 yaptı. Fakat sonrasında Gönüllüler takımının üst üste aldığı sayılar ile fark kapanmaya başladı. Gönüllüler, tam dokuz karşılaşmayı kazandı. Böylece, 8-1 geriye düştüğü oyunda skoru 10-8 yapmayı başardı. Böylece Gönüllüler takımı, Survivor 2. dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Kıran kırana geçecek dokunulmazlık oyunu sonrasında kaybeden takım için ada konseyinde ilk olarak SMS halk oylaması yapıldı. Sonrasında takım içi oylamaya geçildi. Dokunulmazlığı kaybeden takımın yarışmacıları sırayla giderek potaya gidecek ismi yazdılar. Ada oylaması sonrasında Acun Ilıcalı, oyları tek tek açarak ismi yazılan yarışmacıların isimlerini söyledi. Adı en çok yazılan İlayda, Ünlüler takımının gitme adayı oldu.

SURVİVOR 2021’DE KİM DİSKALİFİYE OLDU?

Survivor yeni bölümde günün en çok merak edilen konusu ada konseyinde Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Final adaylarından biri olarak düşündüğü bir yarışmacının doktor Metin Kuş tarafından verilen rapora göre yarışmaya devam edemeyeceğini belirtti. Geçtiğimiz günlerde acil durum konseyi toplanmış ve Acun Ilıcalı, yapılan kontroller sonrasında Cemal Hünal’ın zorunlu vedasını açıklamıştı. Bu akşam ise diskalifiye olduğu açıklanan isim Meryem oldu. Survivor Meryem, geçen sezon sağ dizini sakatlamış ve devamında erken veda etmek zorunda kaldı. Bu sene ise sol dizinin sakatlayan ve ameliyat olmak zorunda kalan Meryem, Survivor 2021'de erken veda etti.