Survivor'da eleme adayları kimler oldu? 11 Ocak Survivor 2021'de dokunulmazlığı kim kazandı?

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir heyecanla takip edilen yarışma programı Survivor 2021'in dün akşam yayınlanan bölümünde iki takım yarışmacıları arasında oldukça çekişmeli anlar yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları zorlu parkurda kıyasıya mücadele etti. Oynanan oyunlar sonrasında dokunulmazlığı kaybeden takımdan bir eleme adayı daha çıktı. Peki, Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? 11 Ocak Survivor 2021'de dokunulmazlığı kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2021 10:11
Değiştirme Tarihi: 12.01.2021 10:11
Survivor'da eleme adayları kimler oldu? 11 Ocak Survivor 2021'de dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı, dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununun ardından belli oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında dün akşam kritik bir dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Son ana kadar kıyasıya süren mücadelede, iki takım yarışmacıları da eleme adayı çıkarmamak adına müthiş bir mücadele sergiledi. Peki, Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? 11 Ocak Survivor 2021'de dokunulmazlığı kim kazandı?

SURVİVOR’DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021’nin üçüncü bölümünde toplanan ada konseyinde Gönüllüler, ikinci eleme adayını belirlemek için oy kullandı. Yarışmacıların yazdığı isimler, sandığın açılması ile ortaya çıktı. Sandıktan çıkan iki isim Hanzade ve Dora oldu. Oyların tek tek sayımı sonucunda Dora’nın altı kez, Hanzade’nin 5 kez isminin yazıldığı ortaya çıktı. Böylece, Survivor 2021’de ikinci eleme adayı Dora oldu.

Yarın yapılacak ada konseyinde SMS birincisi tarafından bir eleme adayı daha açıklanacak. Sena ve Dora ile birlikte üçüncü eleme adayı içinde en az SMS oyunu alan yarışmacı Survivor 2021’e veda edecek.

SURVİVOR REŞAT DİSKALİFİYE OLACAK MI?

Survivor 2021’in 11 Ocak Pazartesi akşamı ekrana gelen üçüncü bölümdeki ada konseyinde herkesi üzen bir olay yaşandı. Acun Ilıcalı, son iki oyuna sakatlığı nedeniyle katılamayan Survivor Reşat için bazı açıklamalar yaptı. Doktor Metin Kuş’un Reşat’ın ayağında kırıklar tespit ettiklerini, bu kırıkların ciddi olduklarını söylediği açıklamaları sonrasında Survivor’a devam edememe ihtimali olduğu açıklandı. Acun Ilıcalı, kesin olarak bir diskalifiye olmadığını ama Doktor Metin Kuş’un yapacağı bazı incelemeler sonrasında kesin kararın verileceğini söyledi. Sultan Reşat Hacıahmetoğlu’nun Survivor 2021’e devam edip edemeyeceği ilerleyen günlerde belli olacak.