Survivor'da dün kim elendi? İşte 23 Mart Survivor 2021'de adaya veda eden isim

TV8 ekranlarının herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Suvivor 2021 ünlüler gönüllüler de büyük heyecan sürmeye devam ediyor. Survivor'da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarında büyük heyecan yaşandı. İki takım yarışmacıları da kendi takımlarından birinin eleme adayı olmaması için mücadele etti. Oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından yapılan ada konseyiyle birlikte Survivor'a bir isim veda etti. Peki, Survivor'da dün kim elendi? İşte 23 Mart Survivor 2021'de adaya veda eden isim.

Yayınlanma Tarihi: 24.03.2021 13:02
Değiştirme Tarihi: 24.03.2021 13:02
Survivor'da dün kim elendi? İşte 23 Mart Survivor 2021'de adaya veda eden isim

Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı, birçok Survivor izleyicileri tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme adayları belirlendi. Ada konseyinde yapılan halk oylamasının ardından Survivor'da bu hafta adaya veda eden isim belli oldu. Peki, Survivor'da dün kim elendi? İşte 23 Mart Survivor 2021'de adaya veda eden isim.

SEMBOL OYUNUNU KİMLER KAZANDI?

Haftanın sembol oyunu denge oyunuydu. Kadınlarda sembolü kazanan gönüllülerden Aleyna Kalaycıoğlu olurken ünlülerde Sergen sembol sahibi oldu. Sergen ödül için yanından Çağrı, Doğan ve İlayda'yı götürdü. Aleyna ise Ayşe, Hanzade ve Aleyna Çalışkanı aldı.

BU HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor'da cumartesi akşamı ilk eleme adayı Gonca olmuştu. Pazar akşamı konseyde gönüllüler takımında en fazla ismi yazılan Hanzade ve Aleyna Çalışkan da diğer eleme adayları olarak belirlenmişti.

Ünlüler takımında SMS birincisi olan Çağrı, Batuhan'ı 4. eleme adayı olarak söyledi. Gönüllüler takımı SMS birincisi olan Poyraz ise Ayşe'yi 5. eleme adayı olarak gösterdi.

Bu beş eleme adayı arasından Survivor SMS sıralamasına göre en az oyu alan yarışmacı Gonca oldu ve adaya veda etti.