Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte 13 Haziran Survivor 2021'de bu hafta elenen isim

Survivor'da dün akşam kim elendi sorusunun yanıtı, TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor'ın takipçileri tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Survivor'da bu hafta eleme potasında olan Batuhan Karacakaya, Aleyna ve Ayşe oldukça zorlu bir an yaşadı. Finale çok az bir zaman kala eleme potası stresini yaşayan yarışmacılar arasından en az oyu alan isim Survivor'dan elendi. Peki, Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte 13 Haziran Survivor 2021'de bu hafta elenen isim.

Yayınlanma Tarihi: 14.06.2021 10:56
Değiştirme Tarihi: 14.06.2021 10:56
Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte 13 Haziran Survivor 2021'de bu hafta elenen isim

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatan Survivor Türkiye 2021'in dün akşam yayınlanan yeni bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardınan eleme adayları olan isimler Batuhan Karacakaya, Aleyna ve Ayşe olmuştu. Dün yapılan halk oylaması sonucunda en az oyu alarak Survivor'a veda eden isim açıklandı. Peki, Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte 13 Haziran Survivor 2021'de bu hafta elenen isim.

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor Türkiye’de Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günü üç bireysel dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Bu oyunlarından ilkini Poyraz kazandı ve Batuhan’ı ilk eleme adayı olarak gösterdi. Sonraki iki dokunulmazlığı da Berkay kazandı. Berkay, ikinci eleme adayı olarak Aleyna’yı ve üçüncü eleme adayı olarak Ayşe’yi söyledi.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de dün akşam kimin eleneceği oldukça merak ediliyordu. Potada olan isimler; Aleyna, Batuhan ve Ayşe. Yarışmanın iddialı ve başarılı isimlerinin olduğu potadan kimin çıkacağı, kimin adaya veda edeceği merakla bekleniyordu. Bu üç yarışmacı için kullanılan SMS oy sayısının Survivor tarihinde bir rekor olduğu açıklandı. Rakiplerine göre daha az oy alan Batuhan, Survivor'dan elendi.