Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? 10 Ocak Survivor 2021 ilk eleme adayı kim olacak?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'de bu akşam dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanacak. Ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları bu akşam oldukça zorlu bir parkurda, kendi takımlarından eleme adayı çıkarmamak için mücadele edecek. Oynanacak ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyi yapılacak ve ada konseyinde Survivor 2021'in ilk eleme adayı belli olacak. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? 10 Ocak Survivor 2021 ilk eleme adayı kim olacak?

Yayınlanma Tarihi: 10.01.2021 11:46
Değiştirme Tarihi: 10.01.2021 22:15
Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? 10 Ocak Survivor 2021 ilk eleme adayı kim olacak?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam eden Survivor 2021'de bu akşam ünlüler ve gönüllüler yarışmacıları arasında dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanacak. Dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelecek olan iki takım yarışmacıları, eleme adayı olmamak adına takımlarının mücadeleyi kazanması için yarışacak. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? 10 Ocak Survivor 2021 ilk eleme adayı kim olacak?

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANACAK?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'in yeni bölümünde bu akşam iki takım yarışmacıları arasında dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanacak. Survivor 2021'in ilk dokunulmazlık oyununa çıkacak olan yarışmacılar, ilk dokunulmazlığı kazanıp takımlarını koruma altına almak için mücadele edecek. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan bir kişi ise Survivor 2021'in ilk eleme adayı olacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüleri ilk günde çok zorlu bir mücadele bekliyordu. Yapımı üç hafta süren parkurda kıyasıya ödül oyunu mücadelesi verildi. Ödül oyununda uzun ve zorlu parkur sonunda dokuz küpü ilk deviren takımına sayı kazandırdı. Ve on olan takım oyunu kazanacaktı. Bu oyunda Gönüllüler çok iyi başladı ve oyunu 7-1’e kadar getirdi. Bu skordan sonra Ünlüler takımı biraz toparlanır gibi oldu ve farklı kapatmaya başladı. Karşılıklı alınan oyunlar sonrasında skor Gönüllüler 9 – Ünlüler 7 oldu. Poyraz ile Barış’ın karşılaştığı bu etapta ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da oynanan ödül oyununda zıpkın, olta gibi balık avlama malzemeleri alacak.

SURVİVOR 2021’DE GÖNÜLLÜLERDEN ÜNLÜLERE KİM GEÇTİ?

Survivor 2021’de yarışmacılar, gün içinde oynanan iki oyun sonrasında ada konseyinde toplandı. Konseyde Gönüllüler takımında bir oylama yapıldı. Ve bu oylama açık olarak yapıldı. Yarışmacılar, oturdukları yerden Ünlüler takımına hangi yarışmacının geçmesi gerektiğini sebebiyle söyledi. Gönüllüler takımında söz alan altı yarışmacı İlayda Şeker’in adını söyledi. Bundan dolayı Gönüllüler takımından İlayda Şeker, Ünlüler takımına geçti.

Haber ile ilgili metin girin!.

İLAYDA ŞEKER KİMDİR?

Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan Survivor'da yarışacak İlayda Şeker, 1994 Nevşehir doğumlu. 18 yaşına kadar Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde ailesiyle yaşayan yarışmacı, Sakarya Üniversitesi’nde okuduktan sonra İstanbul’da yaşayan dedesinin yanına geldi. 

İLAYDA ŞEKER'İN MESLEĞİ NE?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacılarından İlayda Şeker, Survivor öncesi çeşitli uğraştığını belirtiliyor. İlayda Şeker şu anda çalışmadığını ifade etmiştir. Merakla beklenen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yeni sezon tanıtımında İlayda Şeker, dikkat çeken bir cümle kuruyor ve "İnsülinleri hazırlayın, şekerinizi yükseltmeye geliyorum" diyor ve Survivor'da iddialı olduğunu belirtiyor. 
 
"OYUN OYNANMADAN NE KAZANILIR NE KAYBEDİLİR"

İlayda Şeker, renkli bir kişiliği olduğunu ve sporcu kimliği olmadan da bir şey başarabileceğine inanan bir isim olduğunu vurguluyor.  Survivor İlayda Şeker, ‘Hiçbir oyun oynanmadan ne kazanılır ne de kaybedilir. Ben bu oyunu kaybetmeye değil, kazanmaya geliyorum' ifadelerini kullanıyor. Öte yandan İlayda Şeker'in özel hayatına dair bilgiler de araştırılan konular içerisinde yer alıyor. Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı İlayda Şeker'in evli olmadığı biliniyor.