Survivor'da diskalifiye mi olacak? Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'de diskalifiye ihtimali gündemde!

TV8 ekranlarında yayımlanan ve bütün Türkiye'nin nefesini tutarak izlediği Survivor, yeni sezonuyla ekranlara geldi. Kıyasıya rekabetin yaşandığı önceki bölümlerde dokunulmazlık oyunu oynandı, kazanan ve kaybedenler belirlendi. Ancak herkes dokunulmazlık oyunları sonrası adadaki ilk eleme adayının ardından diskalifiye ihtimaline odaklandı. Acun Ilıcalı'nın yeni bölüm tanıtımında dile getirdiği sözler sonrası herkes büyük bir şok yaşadı. Peki, Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'de diskalifiye mi yaşanacak? Survivor 2021'de hangi yarışmacı diskalifiye olacak? Survivor'da diskalifiye olacak mı?

Yayınlanma Tarihi: 11.01.2021 11:04
Değiştirme Tarihi: 12.01.2021 00:18
Survivor'da diskalifiye mi olacak? Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'de diskalifiye ihtimali gündemde!

Türkiye'yi ekran başına kilitleyen TV8 ekranlarının merakla beklenen efsane yarışması Survivor, 9 Ocak Cumartesi akşamı ilk bölümüyle seyirciyle buluştu. Yine reyting rekoruyla yeni sezona başlayan Survivor'da gelişmeler hızlı ve heyecanlı bir şekilde yaşanmaya devam ediyor. 11 Ocak 2020 Pazartesi akşamı yani bu akşam TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşacak bölümde dokunulmazlık oyunu oynanacak. Nefes kesecek oyunda herkes kıyasıya rekabet içine girecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ekranların en çok izlenen reality/yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’in 3. bölüm tanıtımı yayınlandı. Survivor’da ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazanmış, Gönüllüler takımından eleme adayı Sena çıkmıştı. Yeni bölümde Sena'nın eleme adayı olmasından sonra yarışmacı kendisinin haksızlığa uğradığını söylemişti. Tanıtımda görüldüğü üzere Ayşe'nin "Ne atışta kol gücü yetiyor, ne yüzerken kol gücü yetiyor" eleştirilerinin damga vurduğu görüntülerde Hanzade de "Daha çok görecek şansımız olmadı bence." derken; Sena da "Şansıma hep güçlü isimlerle eşleştim" dedi ve "Buradan yola çıkarak isim yazmaları beni çok üzdü. Varımı yoğumu ortaya koyacağım çünkü buraya savaşmaya geldim ve ne olursa olsun savaşacağım" ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR'DA REŞAT DİSKALİFİYE Mİ OLACAK?

Ünlüler ile Gönüllüler, bir kez daha dokunulmazlık oyunu mücadelesi verdi. Sonrasında toplanan ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın "Çok ciddi kırmızı alarm durumu var. Senin Survivor'a devam edememe ihtimalin var"sözü konseye bomba gibi düştü. Bu sözler sonrası yarışmacılar, büyük bir üzüntü yaşarken, bu haber sonrası herkesin yüzü düştü. Gönüllüler takımında yarışan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu'nun sakatlığının ciddi durumda olduğunu açıkladı. Ayağında bazı kırıklar olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, Survivor Reşat'ın yarışmaya devam edememe ihtimali olduğunu açıkladı. Fakat kesin bir şey olmadığını, yapılacak son tetkikler sonrasında net bir karar verileceğini açıkladı. Survivor Reşat hakkındaki diskalifiye kararı ilerleyen günlerde belli olacak. 

Haber ile ilgili metin girin!.