Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte 4 Mayıs Survivor 2021 ünlüler takımı SMS sıralaması

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde heyecan dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı, dün akşam yapılan ada konseyi sonrasında belli oldu. Survivor'da bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden takım ünlüler takımı oldu ve haftanın ilk eleme adayları Sergen ve Merve olarak belirlendi. Haftanın üçüncü eleme adayı olan isme ise haftanın SMS birincisi olan İsmail Balaban karar verdi. Yapılan halk oylaması sonucunda en az SMS oyu alan isim Survivor'da veda etti. Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte 4 Mayıs Survivor 2021 ünlüler takımı SMS sıralaması.

Yayınlanma Tarihi: 05.05.2021 10:03
Değiştirme Tarihi: 05.05.2021 10:03
Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte 4 Mayıs Survivor 2021 ünlüler takımı SMS sıralaması

Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı, heyecan dolu yarışma programı Survivor izleyicileri tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Survivor'da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından gülen taraf gönüllüler takımı oldu ve ünlüler takımından bir kişinin eleneceği garantilendi. Hafta boyunca yapılan ada konseyi sonrasında ünlüler takımında üç eleme adayı belirlendi. Yapılan halk oylaması sonucunda SMS sıralamasında ismi en aşağıda olan ve en az oyu alan isim Survivor'da veda etti. Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte 4 Mayıs Survivor 2021 ünlüler takımı SMS sıralaması.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021’de dokunulmazlık oyunlarını Gönüllüler takımı kazanmıştı. Bu yüzden Ünlüler takımı iki eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. 1. eleme adayı Sergen, 2. eleme adayı ise Merve oldu. Bu akşam açıklanan SMS birincisi İsmail Balaban, 3. eleme adayı olarak Melis'i söyledi.

SMS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de merakla beklenen bir konu da bu hafta SMS birincisi kim olacak idi. Survivor 2021'de Ünlüler takımında Cumartesi akşamı yapılan seyirci oylamasında diğer takım arkadaşlarından daha fazla oy alarak oylamayı birinci olarak tamamlayan İsmail Balaban oldu.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da dün akşam yapılan eleme konseyinde heyecan dolu anlar yaşandı. Survivor'da bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı, ada konseyinde eleme öncesinde toplantı. Bu haftanın eleme adayları Sergen, Merve, Melis oldu. Bu isimler arasında en az oyu alan Melis Sezer, Survivor 2021'den elendi.