Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte 27 Nisan Survivor 2021'de haftanın SMS sıralaması

Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtını merak eden binlerce Survivor izleyicisi, internet üzerinden konuyla alakalı sorgulamalarını sürdürmeye devam ediyor. Survivor'da bu hafta oynanan 2 dokunulmazlık oyununda da büyük heyecan yaşanmıştı ve dokunulmazlık oyunlarının birini ünlüler diğerini gönüllüler takımı kazanmıştı. Dün akşam yapılan halk oylaması sonucunda da, bu hafta eleme adayları arasından en az SMS'i alan bir yarışmacı Survivor'dan elendi. Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte 27 Nisan Survivor 2021'de haftanın SMS sıralaması.

Yayınlanma Tarihi: 28.04.2021 10:24
Değiştirme Tarihi: 28.04.2021 10:24
Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte 27 Nisan Survivor 2021'de haftanın SMS sıralaması

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir heyecanla takip edilen yarışması Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Haftanın dokunulmazlık oyunlarında bu hafta 2 takımda birer galibiyet almış ve iki takımdan da eleme adayları çıkmıştı. Dün akşam Survivor'da açıklanan SMS sıralamalarının ardından ünlüler takımında İsmail Balaban SMS birincisi olurken, gönüllüler takımında ise SMS birincisi Poyraz oldu. İsmail Balaban eleme adayı olarak Sergen'in ismini söyledi, Poyraz ise Steven'ın ismini verdi. Eleme potası Sergen, İlayda, Aleyna Çalışkan ve Steven şeklinde ortaya çıktı. Yapılan oylama sonrasında en az SMS'i alan yarışmacı Survivor'a veda etti. Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte 27 Nisan Survivor 2021'de haftanın SMS sıralaması.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor 16. hafta SMS birincisi İsmail Balaban, eleme adayı olarak Sergen'in ismini söylerken, gönüllüler takımında Poyraz da eleme adayı olarak Steven'ın ismini söyledi. Böylece Survivor'da kim elendi? sorusu öncesi eleme potası Sergen, İlayda, Aleyna Çalışkan ve Steven şeklinde ortaya çıktı. Acun Ilıcalı, bu dört adaya dönerek en az oyu alarak adaya veda yarışmacının İlayda Şeker olduğunu açıkladı. İlayda Şeker, Survivor son bölümünde adaya veda eden yarışmacı oldu. 

SURVIVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI 27 NİSAN 2021

Haber ile ilgili metin girin!.

Exxen.com üzerinde yayınlanan Survivor SMS sıralaması da pek çok TV8 izleyicisi ve Survivor hayranı tarafından merak edildi. Survivor SMS sıralaması ünlüler için şu şekilde: 

1) İsmail Balaban

2) Batuhan Karacakaya

3) Sergen

4) Melis

5) İlayda Şeker

SURVIVOR GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI 27 NİSAN 2021

Haber ile ilgili metin girin!.

1) Poyraz

2) Aleyna Kalaycıoğlu

3) Ayşe Yüksel

4) Steven

5) Dora

6) Aleyna Ç

7) Berkay