Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte 20 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması

Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı, heyecan dolu yarışma programı Survivor takipçileri tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer aldı. Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme adayları belli olmuştu. Survivor'da bu haftanın SMS sıralamasının açıklanmasıyla birlikte, SMS birincileri 3. ve 4. eleme adaylarını belirledi. Yapılan halk oylaması sonucunda Survivor'dan elenen isim belli oldu. Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte 20 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması.

Yayınlanma Tarihi: 21.04.2021 10:49
Değiştirme Tarihi: 21.04.2021 10:49
Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte 20 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması

TV8 ekranlarının herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde bu haftanın elenen ismi dün akşam yapılan ada konseyi sonrasında belli oldu. Her hafta izleyicilerine ayrı bir heyecan yaşatan Survivor'da, dün akşam oldukça kritik bir eleme konseyi yaşandı. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ilkini ünlüler takımı kazanırken, ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan taraf ise gönüllüler takımı olmuştu. Haftanın SMS sıralamasının belli olmasıyla birlikte, SMS birincileri haftanın 3. ve 4. eleme adaylarını belirledi. Yapılan SMS oylaması sonucunda Survivor'a veda eden isim belli oldu. Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte 20 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması.

SMS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

Survivor’da bu hafta ilk dokunulmazlığı Ünlüler, ikinci dokunulmazlığı Gönüllüler kazandı. Gönüllüler’den Dora 1. eleme adayı, Ünlülerden İlayda 2. eleme adayı oldu. Survivor'da haftanın SMS birincileri Gönüllüler takımından Steven, Ünlüler takımından Sergen oldu. Steven, 3. eleme adayı olarak Reşat'ı seçti. Sergen ise 4. eleme adayı olarak İsmail'i seçti.

SURVIVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI 20 NİSAN 2021

Exxen.com üzerinde yayınlanan Survivor SMS sıralaması da pek çok TV8 izleyicisi ve Survivor hayranı tarafından merak edildi. Survivor SMS sıralaması ünlüler için şu şekilde: 

1) Sergen

2) İsmail Balaban

3) Batuhan Karacakaya

4) İlayda Şeker

5) Çağrı Atakan

6) Melis Sezer

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI 20 NİSAN 2021

1) Steven

2) Poyraz

3) Aleyna Kalaycıoğlu

4) Dora

5) Berkay

6) Reşat

7) Ayşe 

8) Aleyna Çalışkan

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de haftanın eleme adayları Dora, İlayda, Reşat ve İsmail oldu. Survivor Türkiye 15. haftanın eleme adayları arasından SMS sıralamasına göre rakiplerinden daha az SMS oyu alan Reşat, Survivor'dan elendi.