Survivor'da bu hafta kim elendi? 9 Şubat Survivor SMS sıralamasında kimler birinci oldu?

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde büyük heyecan sürmeye devam ediyor. Survivor'da bu akşam oynanacak iletişim oyunu sonrasında ada konseyi yapıldı. Survivor izleyicileri yapılan ada konseyinde bu hafta SMS sıralamasında kimin birinci olacağını ve SMS birincilerinin kimi eleme adayı olarak göstereceğini merak ediyordu. Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi? 9 Şubat Survivor 2021'de elenen isim kim oldu? Haftanın eleme adayları kimler? SMS birincileri kimler oldu?

Yayınlanma Tarihi: 10.02.2021 00:33
Değiştirme Tarihi: 10.02.2021 01:08

TV8 ekranlarının herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde bu akşam heyecan dolu bir eleme gecesi yaşandı. Oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında takım kararıyla en çok oyu alarak ilk eleme adayı olan isim Doğan olmuştu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda ise kaybeden taraf gönüllüler oldu ve gönüllüler takımı ortak bir karar alarak Hanzade'nin ismini eleme adayı olarak belirledi. Survivor'da bu akşam açıklanan SMS sıralamasında iki takımdan da birer birinci çıktı ve onların söyleyeceği isimler haftanın 3. ve 4. eleme adayı oldu. Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi? 9 Şubat Survivor 2021'de elenen isim kim oldu?

ADAYA VEDA EDEN İSİM KİM OLDU?

Survivor'da bu akşam açıklanan SMS sıralaması sonrasında hem ünlüler hem de gönüllüler takımından SMS birincileri belirlendi. Bu hafta Ünlülerin SMS birincisi İlayda, Gönüllülerin SMS birincisi Poyraz oldu. İlayda'nın söyledi Öykü 3. eleme adayı, Poyraz'ın söylediği Baran 4. eleme adayı oldu. Bu haftanın eleme adayları olan Doğan, Hanzade, Öykü, Baran arasında veda eden isim 5. hafta SMS sıralamasına göre belli oldu. Bu hafta Survivor'a veda eden isim Gönüllüler takımından Baran Köse oldu.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ünlüler takımı oldu ve ünlüler takımında eleme adayı belirlenmesi için konsey gerçekleştirildi. Ünlüler takımında yapılan konsey sonrasında takım kararıyla en çok oyu alan isim Doğan Keser oldu ve Doğan Keser haftanın ilk eleme adayı olarak belirlendi. 

Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı ise oynanan ikinci dokunulmazlık oyununun ardından belirlendi. Oynanan ikinci dokunulmazlık oyunu oldukça heyecanlı geçti ve ünlüler takımı bu kez hata yapmayarak dokunulmazlığı kazanan taraf oldu. Dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı ise ada konseyine giderek eleme adayı oylaması yaptı. Gönüllüler takımında takım kararıyla en çok oyu alan ve bu haftanın ikinci eleme adayı olarak belirlenen isim Hanzade oldu.