Survivor'da bu hafta kim elendi? 6 Nisan Survivor 2021'de adaya veda eden isim kim oldu?

Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı, Survivor 2021 ünlüler gönüllüler yarışmasının takipçileri tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından gönüllüler takımı harika sonuçları alarak ünlüler takımına elemeye gitmeye zorladı. Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi? 6 Nisan Survivor 2021'de adaya veda eden isim kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 07.04.2021 10:41
Değiştirme Tarihi: 07.04.2021 10:41
Survivor'da bu hafta kim elendi? 6 Nisan Survivor 2021'de adaya veda eden isim kim oldu?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatan Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde bu hafta adadan elenen isim belli oldu. Survivor'da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ikisini de kazanan gönüllüler takımı, ünlüler takımından bir kişinin adaya veda etmesini garantilemişti. Dün akşam açıklanan SMS sıralamasının ardından Survivor 2021'de elenen isim açıklandı. Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi? 6 Nisan Survivor 2021'de adaya veda eden isim kim oldu?

SURVİVOR’DA SMS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Survivor’da haftanın eleme adayları; İsmail, Doğan, Batuhan ve Sergen olarak belirlenmişti fakat bu hafta SMS birincisi Batuhan olunca adaylığı düştü. Onun yerine Çağrı potaya girdi.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde bu hafta kimin elendiği, birçok izleyicinin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Survivor 2021’de haftanın eleme adayları ünlüler takımından, İsmail, Doğan, Sergen ve Çağrı oldu. Bu isimler arasında Cumartesi günü yapılan halk oylamasına göre en az SMS oyu alan Doğan Keser, Survivor’dan elendi. 

BEŞ YARIŞMACIYA ÜÇ ÖDÜL CEZASI!

Survivor Türkiye’de ada konseyinde Acun Ilıcalı, beklenmeyen ve üzücü olan gelişmeyi açıkladı. Yarışmada altı yarışmacının kural dışı davrandığını açıkladı. Bu isimlerin Aleyna, Aleyna Çalışkan, Hanzade, İlayda ve Batuhan olduğu belirtildi. Bu yarışmacılara verilen ceza ise üç ödül oyunundan faydalanamama cezası oldu.