Survivor'da bu hafta kim elendi? 26 Ocak Survivor 2021 adaya veda eden isim kim oldu?

Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtını merak eden binlerce Survivor izleyicisi, internet üzerinden konuyla ilgili sorgulamalarını yapmaya başladı. Survivor'da dün akşam iletişim oyunu sonrasında ada konseyinde toplanan yarışmacılar arasında SMS birincileri açıklandı ve daha sonra 2 aday daha belirlendi. Toplamda 4 eleme adayının olduğu ada konseyinde en az SMS oyu alarak adaya veda eden yarışmacı belli oldu. Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi? 26 Ocak Survivor 2021 adaya veda eden isim kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 27.01.2021 10:41
Değiştirme Tarihi: 27.01.2021 10:41
Survivor'da bu hafta kim elendi? 26 Ocak Survivor 2021 adaya veda eden isim kim oldu?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren reyting rekorları kıran Survivor 2021 ünlüler gönüllülerin yeni bölümünde dün akşam heyecan dolu anlar yer aldı. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında dün akşam bu yılın ilk iletişim oyunu oynandı ve iki takımda da duygusal anlar yaşandı. Daha sonra ada konseyinde toplanan iki takımdan birer kişi SMS oylamasında birinci oldu ve eleme adayı belirledi. Ünlüler takımında SMS birincisi İsmail olurken, gönüllüler takımında SMS birincisi Poyraz oldu. SMS birincileri daha sonra 2 aday daha belirledi ve toplam 4 eleme adayı arasından, en az SMS oyunu alan yarışmacı adaya veda etti.

SURVİVOR 2021’DE KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye’nin 3. Haftasında eleme potasına giren ilk isim Gönüllüler takımından Aleyna olmuştu. Sonrasında ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı ise ada oylaması ile Dilara’yı eleme potasına göndermişti. Dün akşam, iki takımın da SMS birincisi açıklandı. Cumartesi akşamı yapılan halk oylamasına göre Gönüllüler takımında SMS birincisi Poyraz oldu. Ve onun Gönüllüler takımında seçtiği isim Duygu oldu. Ünlüler takımında ise SMS birincisi İsmail oldu ve onun söylediği isim ise Bahar oldu.Bu dört isim arasında SMS halk oylamasına göre en az oyu alan Bahar Seviş, Survivor 2021'e veda etti.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler sezonunda ilk iletişim oyunu dün akşam oynandı. Yarışmacılar, aileleri ile iletişim kurma şansını elde etmek için mücadele etti. İletişim oyunu, Survivor'ın sevilen ama zor bir parkurunda yapıldı. Su kaydırağı ile başlayan parkurda türlü engeller yarışmacıları çok zorladı. Oyunun ilk yarısında takımlar başa baş mücadele etti. Fakat Ünlüler, farkı açarak oyunun sonunda skoru 10-5 yaptı ve Survivor'da ilk iletişim oyununu kazanan takım oldu.