Survivor'da bu hafta kim elendi? 2 Şubat Survivor'da adaya veda eden isim kim oldu?

Survivor'da büyük heyecan kaldığı yerden tüm hızıyla sürmeye devam ediyor. Survivor'da dün akşam haftanın eleme konseyinde heyecan dolu dakikalar yaşandı. Gönüllüler takımı eleme konseyinde büyük bir strateji yaptı ve Duygu'nun adaya veda etmesi için güçlü yarışmacıları potaya koydu. Duygu, Ayşe ve Reşat'ın eleme adayı olduğu eleme gecesinde, Survivor'a veda eden isim kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 03.02.2021 10:01
Değiştirme Tarihi: 03.02.2021 10:01
Survivor'da bu hafta kim elendi? 2 Şubat Survivor'da adaya veda eden isim kim oldu?

TV8 ekranlarının herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde dün akşam heyecan dolu anlar yaşandı. Survivor'da dün akşam oynanan eleme oyunu sonrasında gönüllüler takımında ada konseyi ve eleme heyecanı yaşandı. Gönüllüler takımı elemede büyük bir strateji denedi ve risk aldı. Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi? 2 Şubat Survivor'da adaya veda eden isim kim oldu?

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye’de dün akşam eleme konseyi toplandı ve açıklanan SMS sıralaması ile yarışmaya veda eden isim ortaya çıktı. Bu hafta, iki dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler takımı kaybetmiş, ilk eleme adayı Duygu, ikinci eleme adayı Poyraz olmuştu. SMS birincisinin Poyraz olması sonrasında adaylığı düştü. Bu yüzden SMS ikincisinin kim olduğu da açıklandı. Ve bu isim Dora oldu. Poyraz, ikinci eleme adayı olarak Ayşe'yi, Dora ise üçüncü eleme adayı olarak Reşat'ı söyledi. Bu üç isim arasında rakiplerine göre daha az oy alan Duygu, Survivor'dan elendi.

SURVİVOR 4. HAFTA SMS SIRALAMASI

Survivor’da bu hafta SMS halk oylaması sadece Gönüllüler takımı için yapıldı. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için yapılan bu oylamanın sonucuna göre SMS birincisi belli olacak. Eğer SMS birincisi Poyraz olursa eleme adaylığı düşecek ve sonra bir isim daha açıklayacak. Böylece belli olan Survivor haftanın eleme adayları arasından bir kişi Survivor’dan elenecek. Survivor 4. hafta SMS sıralamasına buradan bakabilirsiniz.