Yayınlanma Tarihi: 21.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 21.05.2020

Survivor'da bireysel sembolü kazanan yarışmacılar ödüle kimi götürdü?

Survivor'da bireysel sembol ödüllüleri kim kazandı? Cevabı merak edilen soru 20 Mayıs 2020 Survivor son bölümünde yanıtını buldu. Bu seneye damga vuran ve Türkiye'nin yakından takip ettiği Survivor'da adaların birleştiği haftada yarışmacılar önce erzak oyununa ardından Survivor çeyrek finalinin kapısını aralamaya yarayacak olan bireysel sembol oyununa çıktı. Hem kadınlar hem de erkeklerin ayrı şekilde mücadele verdiği Survivor bireysel sembol oyununda kazanan isimler gönüllüler takımından Survivor Nisa ve Survivor Ardahan oldu. Sembolün sahibi olan yarışmacılar, ayrıca kıymalı pide yemeye de hak kazandı. Yarışmacılar öte yandan birer arkadaşlarını da bu ödülden yararlanmaları adına yanlarında götürdü. Ardahan, Evrim'i seçerken, Nisa da Cemal Can'ı götürdü ödüle. Survivor son bölümünde yarışmacılar önce erzak oyunu için parkurda mücadele etti. Bu oyunu rahat şekilde kazanan taraf gönüllüler takımı oldu. 

Gönüllüler takımı, erzak ödülüyle birlikte güzel bir ziyafeti de garantilemiş oldu. Öte yandan iki takımın yarışmacıları, Survivor finaline giden yolda kritik öneme sahip bir bireysel sembol oyununa çıktı. Kadınlar ve erkeklerin ayrı ayrı mücadele verdiği Survivor Bireysel Sembol oyununda kazananlar Nisa ve Ardahan oldu. 

Birer yarışmacıyı ödüle götürme hakkına sahip olan bu isimler, kıymalı pide için Evrim ve Cemal Can'ı yanlarına aldılar. İŞte o anlar...