Yayınlanma Tarihi: 27.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 27.05.2020

Survivor'da Alex de Souza sürprizi! Survivor Aycan, o anlarda dondu kaldı!

Survivor İletişim Ödülü'nde Survivor Aycan, arkadaşı Asena Bayram ile görüntülü konuştu. Ünlüler Takımı'ndaki arkadaşları Asena'dan Aycan'a motive etmesini isterken o ise hiç beklemediği yerden bilgi verdi ve Aycan dondu kaldı. Arkadaşı Fenerbahçe'nin efsanesi Alex de Souza'nın onu desteklediğini ve ona iyi şanslar dilediğini söyledi.Uzun süre birbiriyle konuşamayan ikili, gözyaşlarına hakim olamadı. Aycan'a bu sırada takım arkadaşlarından da 'Süreyi ağlayarak geçirm' diye uyarı geldi. Arkadaşından da 'İyi ol' tavsiyesi gelen Aycan, bu anlarda büyük de bir sürprizle karşı karşıya kaldı. 

"NE OLUR YÜKSELTİR MİSİN AYCAN'I?"

Görüşme sırasında morali iyice düşen ve farklı bir duygusal hale bürünen Survivor Aycan için devreye Survivor Sercan girdi ve Aycan'ın arkadaşı Asena'ya seslendi, 'Ne olur yükseltir misin Aycan'ı olan bize oluyor burada?' ricasında bulundu. 

Konuşmanın sonlarına doğru Survivor Aycan'ın arkadaşı Asena, 'Birinin sana selamı var' diyerek Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Alex de Souza'nın Aycan'a selamı olduğunu ifade etti.