Yayınlanma Tarihi: 27.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 27.04.2020

Survivor'da Acun Ilıcalı ödülü açıkladı, yarışmacılar mest oldu!

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 59. bölümünde Acun Ilıcalı ödülü açıkladı, ünlüler takımı ve gönüllüler takımı mest oldu. Ünlüler takımı ve gönüllüler takımı büyük ödülü duyunca şaşkınlıklarını gizleyemediler. İşte o anlar...Ünlüler ile Gönüllülerin bir haftadır hayalini kurduğu ödül, Survivor yeni bölümde belli oldu. Birleşme partisi sonrasında Acun Ilıcalı, ödüllerin daha büyük olacağı müjdesini vermişti. Geçen hafta ödül oyununu Ünlüler kazanmış ve rüya gibi bir gün geçirmişlerdi. 27 Nisan 2020 tarihli Survivor 59. bölümde takımlar, heyecanla büyük ödülün açıklanmasını bekliyordu. Acun Ilıcalı, bugün oynanacak ödül oyununda verilecek ödülü teker teker açıkladı. Her ödülün açıklanması ile Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler takımı inanılmaz sevindiler. İnanılmaz ödül ile motive olan iki takım da ödül oyununda kıyasıya bir mücadele verecek.

SURVIVOR'DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da bugün dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. Bu yüzden ada konseyinde Gönüllüler takımı, bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Ada konseyinde bu akşam da Gönüllüler için SMS oylaması yapıldı. Gönüllüler takımında ismi yazılanlar; Yasin, Barış, Gizem oldu. Bu isimler arasında en çok yazılan kişi ise Gizem oldu.

SURVIVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor 2020’de 26 Nisan Pazar günü kritik bir dokunulmazlık oyunu oynadı. Ünlüler takımından sakatlığı devam eden Sercan’ın oyunda yer alamayacağı açıklandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler, bu oyunu da kazanarak rakibini iyice zor duruma sokmak istiyordu. Ünlüler ise dokunulmazlığı kazanarak yeniden ivme kazanmak, durumu eşitleme için parkura çıktı. Kıyasıya geçen mücadeleden galip gelen ise 10-8 skorla Ünlüler oldu.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de haftanın ilk eleme adayı, ada konseyinde yapılan oylama sonucu belli oldu. Son yılların en ilginç oylaması Ünlüler takımı tarafından yapıldı. Ünlüler takımında kutudan çıkan isimler; Elif, Sercan, Aycan, Emre, Aşkım oldu. Neredeyse herkesin birbirini yazdığı ada konseyinde Ünlüler takımından Yunus Emre, haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyunu için takımlardan üçer kişi parkura çıktı. İki kişi tarafından yürütülen el arabası üzerine oturmuş 3. kişi ise iki elindeki ve kucağındaki küpü düşürmeden taşımaya çalıştı. Yolda topladıkları 3 adet küpü, parkurun sonunda gösterilen yere astılar. Son olarak kum torbaları ile bu asılan küpler devrilmeye çalıştılar. Gönüllüler oyuna çok iyi başladı ve skoru 7-0'a kadar getirdiler. Buradan sonra Ünlüler yavaş yavaş arayı kapatmaya başladı. Sercan'ın sakatlanması ile Gönüllüler skoru 9-6 yaptılar fakat Ünlüler iki oyunu alarak 9-8'e taşımayı başardılar. Nefes kesen mücadelede 10-8 skorla dokunulmazlık oyununu, dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.