Yayınlanma Tarihi: 10.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 10.05.2020

Survivor'da Acun Ilıcalı iki ismi de övdü! Ardahan, Yunus Emre'yi yendi

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 72. bölümünde 2. dokunulmazlık oyununda Acun Ilıcalı gönüllüler takımından Survivor Ardahan ve ünlüler takımından Survivor Yunus Emre'yi övdü. İşte Survivor 2020'de heyecan dolu anlar...Survivor yeni bölümde dokunulmazlık oyununda karşılaşan iki yarışmacı Acun Ilıcalı’dan büyük övgü aldı. 10 Mayıs Pazar günü Survivor 2020 72. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Gönüllüler 1-0 önde iken Yunus Emre ile Ardahan parkura çıktı. İki yarışmacı aynı hızda parkuru geçtiler. Atışlarda ise Survivor 2020 izleyiciler müthiş atışlar izledi. Nefes kesen mücadelede Ardahan, az bir farkla son küpleri devirerek sayıyı kazandı. Acun Ilıcalı, oyundan sonra iki yarışmacıya “Bu atışlar mükemmel. İnanılmaz atışlar seyrettik. Defalarca seyretmemiz lazım. Bir bitiriş bu kadar güzel olamaz. Nerdeyse ikisi de aynı performans. O kadar güzel atışlar oldu ki boş yok” sözleri ile övgüler yağdırdı.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor yeni bölümde dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. Bu yüzden Gönüllüler takımı için ada konseyinde ilk olarak halk oylaması yapıldı. Survivor izleyicileri, yarışmadan elenmesini istemediği yarışmacılar için SMS atarak destek verdiler. Sonrasında ise Gönüllüler takımından ada oylamasına gidildi. Herkes, eleme adayı olmasını istediği arkadaşının ismini yazdı. Gönüllüler takımında eleme adayı olarak yazılan isimler; Ardahan, Berkan, Yasin ve Cemal Can oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Berkan, Survivor'da ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK VE ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler, nefes kesen bir erzak - dokunulmazlık oyunu oynadı. Kazanan takım, haftalık erzak paketini kazanacak ve akşama eleme adayı çıkarmayacaktı. Uzun ve zorlu parkurda yarışan iki takımı da puzzle kısmı epey zorladı. Yasin'in Evrim'e bağırması sonrasında oyundan ihraç edildi. Oyuni iki takım arasında inanılmaz bir rekabete sahne oldu. Yarışmacılar, varlarını yoklarını dokunulmazlığı ve erzağı kazanmak için ortaya koydu. Skor 9-8 iken Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Evrim karşı karşıya geldi. Evrim, rakibinin puzzle'da vakit kaybetmesini atışlarda değerlendiremedi. Aycan, iki atışı tam yaparak skoru 10-8 yaptı. Böylece Ünlüler takımı, Survivor'da erzak ve dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVIVOR 2020’DE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüleri yine farklı engeller ile dolu parkurun sonunda bir puzzle ve 3 atış bekliyordu. Kural hataların ve itirazların yer aldığı ödül oyununda tansiyonun hem takım içinde hem de iki takım arasında epey yükseldi. Oyunda skor 9-8 iken Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Evrim parkura çıktı. İki yarışmacı arasındaki nefes kesen mücadeleden galip çıkan Evrim oldu. Böylece Gönüllüler takımı, 10-8 skorla Survivor'da ödül oyununu kazandı.

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım geceyi orman evinde geçirecek. Akşam yemeğinde ise kocaman bir steak, baharatlı elma dilimli patates, çilekli çikolatalı üç katlı pasta yiyecek. Ayrıca Oral B diş macunu ve diş fırçası kazandılar.