Yayınlanma Tarihi: 10.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 10.05.2020

Survivor'da Acun Ilıcalı, haftalık ödülün kazananı, yeni görev ve ödülü açıkladı

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 72. bölümünde Acun Ilıcalı, haftalık ödülün kazananı, yeni görev ve ödülü açıkladı. Bu haftaki görev oyununu ünlüler takımı mı yoksa gönüllüler takımı mı kazandı? Yeni haftalık görev oyununda büyük ödül ne olacak? İşte o anlar...Survivor 2020’da haftalık görev oyununu kazanan takım belli oldu. Birleşme partisi ile başlayan Survivor görev oyununda bu haftanın kazananı belli oldu. Geçen hafta verilen göreve göre takımlar, bilinen bir şarkıya yeni sözler yazacaktı. Yazdıkları bu şarkıyı Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından paylaşıldı. Aynı zamanda Acunn.com üzerinden izleyicilerin oylamasına sunuldu. Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyunu öncesinde oylama sonucunu açıkladı. Buna göre Survivor’da şarkı oyununu kazanan, şarkısı daha çok beğenilen takım Gönüllüler oldu. Bununla birlikte Gönüllüler, 4. Kez bu oyunu üst üste kazanmış oldu. Acun Ilıcalı, yeni görev oyununu da açıkladı. Ünlüler ile Gönüllüler, bu hafta tavla yapacaklar ve oylamaya sunulacak. Kazanan takım ise brownie kazanacak.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor yeni bölümde dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. Bu yüzden Gönüllüler takımı için ada konseyinde ilk olarak halk oylaması yapıldı. Survivor izleyicileri, yarışmadan elenmesini istemediği yarışmacılar için SMS atarak destek verdiler. Sonrasında ise Gönüllüler takımından ada oylamasına gidildi. Herkes, eleme adayı olmasını istediği arkadaşının ismini yazdı. Gönüllüler takımında eleme adayı olarak yazılan isimler; Ardahan, Berkan, Yasin ve Cemal Can oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Berkan, Survivor'da ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK VE ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler, nefes kesen bir erzak - dokunulmazlık oyunu oynadı. Kazanan takım, haftalık erzak paketini kazanacak ve akşama eleme adayı çıkarmayacaktı. Uzun ve zorlu parkurda yarışan iki takımı da puzzle kısmı epey zorladı. Yasin'in Evrim'e bağırması sonrasında oyundan ihraç edildi. Oyuni iki takım arasında inanılmaz bir rekabete sahne oldu. Yarışmacılar, varlarını yoklarını dokunulmazlığı ve erzağı kazanmak için ortaya koydu. Skor 9-8 iken Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Evrim karşı karşıya geldi. Evrim, rakibinin puzzle'da vakit kaybetmesini atışlarda değerlendiremedi. Aycan, iki atışı tam yaparak skoru 10-8 yaptı. Böylece Ünlüler takımı, Survivor'da erzak ve dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVIVOR 2020’DE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüleri yine farklı engeller ile dolu parkurun sonunda bir puzzle ve 3 atış bekliyordu. Kural hataların ve itirazların yer aldığı ödül oyununda tansiyonun hem takım içinde hem de iki takım arasında epey yükseldi. Oyunda skor 9-8 iken Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Evrim parkura çıktı. İki yarışmacı arasındaki nefes kesen mücadeleden galip çıkan Evrim oldu. Böylece Gönüllüler takımı, 10-8 skorla Survivor'da ödül oyununu kazandı.

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım geceyi orman evinde geçirecek. Akşam yemeğinde ise kocaman bir steak, baharatlı elma dilimli patates, çilekli çikolatalı üç katlı pasta yiyecek. Ayrıca Oral B diş macunu ve diş fırçası kazandılar.