Yayınlanma Tarihi: 17.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 17.04.2020

Survivor'da Acun Ilıcalı'dan Sercan'a: Baki Mercimek aradı

Survivor 2020'nin 49. bölümünde Acun Ilıcalı'dan ünlüler takımından Sercan'a: "Baki Mercimek aradı" dedi. İşte o anlar...Survivor 2020 Ünlüler ile Gönüllüler yeni bölümde Acun Ilıcalı’nın Sercan’a Baki Mercimek aradı demesi yeterli oldu. 17 Nisan 2020 tarihli Survivor 49. bölümde  Ünlüler ile Gönüllüler, erzak oyunu için parkurda buluştu. Oyun öncesinde seremonide Survivor Sercan, futboldan verdiği örnekler ile Yunus Emre’yi daha iyi konuma getireceklerini ve bununla da karşı takıma da mesaj vermiş olacaklarını belirtti. Bu sırada Acun Ilıcalı, “Baki Mercimek aradı” diyince Sercan Yıldırım, “Bana kızmıştır” dedi. Acun Ilıcalı’nın “Bundan sonra hiçbir şey söylememe gerek yok” sözleri ise kahkahaya neden oldu.

16 NİSAN 2020 ANLAT BAKALIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler‘in 48. bölümünde Anlat Bakalım oynayan yarışmacılar izleyicilere büyük heyecan yaşattı. Son ana kadar kıyasıya süren mücadelede Ersin ve Elif, oyunun son bölümlerinde müthiş bir performans sergiledi ve takımlarına galibiyeti getirdi. Böylelikle Anlat Bakalım oyununu kazanan takım, 8-5'lik skorla Ünlüler takımı oldu. Anlat Bakalım'da bu hafta oldukça lezzetli bir ödül vardı. Kazanan takım kişi başına 2'şer tane sosisli ve yanında patates yeme hakkı kazandı.

15 NİSAN SURVIVOR AYAK TENİSİNİ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 15 Nisan 2020 tarihli yeni bölümünde Sercan Yıldırım, Yasin Obuz, Ardahan üçlüsü Acun Ilıcalı, İrem Kanan ve Ersin Korkut üçlüsü karşı karşıya geldi. Heyecanın bir an olsun düşmediği ve jeneriklik hareketlere sahne olan ayak tenisi karşılaşmasını kazanan taraf 3-2'lik skorlarla Sercan Yıldırım'ın takımı oldu. Acun Ilıcalı, mücadele öncesi kısa bir açıklamada bulunurken, kazanan takımı doğru tahmin eden yarışmacılara da ödül olarak pilav üstü kavurma, salat ve içecek verileceğini ifade etti.

SURVIVOR’DA KİMLER TAKIM DEĞİŞTİRDİ?

14. sezonu ile Ünlüler Gönüllüler formatı ile başlayan, en iyi sezon başlangıcı yapan ve izlenme rekorları kıran Survivor 2020’de takımlarda yeni durumlar açıklandı. Birleşme partisine ulaşan iki takımda sekizer yarışmacı kalmıştı. Ada konseyinde Acun Ilıcalı, Ünlüler ile Gönüllüler arasında transferleri açıkladı ve iki takımdan birer erkek değişimi olduğunu söyledi. Buna göre Ünlüler takımından Gönüllüler takımına geçen isim Berkan oldu. Gönüllüler takımından Ünlüler takımına geçen isim ise Yunus Emre oldu.

14 NİSAN SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Her hafta Salı günleri oynanan iletişim oyunu için Ünlüler ile Gönüllüler karşı karşıya geldi. Uzun zamandır görüşemedikleri, haber alamadıkları, aileleri ve dostları ile iletişim kurmak isteyen takımlar, zorlu parkurda nefes kesen bir mücadele verdiler. Günün sonunda ise Survivor iletişim oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

13 NİSAN SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

16 Şubat’ta başlayan Survivor 2020’de iki ay sonunda Ünlüler ve Gönüllüler takımından sekizer kişi birleşme partisine kalmayı başardı. Survivor’ın 16 yarışmacısı, birleşme partisi ile rüya gibi iki gün geçirdi. Son olarak şarkı yarışması sonrasında yarışmacılar adalarına geri döndüler. 13 Nisan 2020 Survivor 45. bölümde ise takımlar, kumda voleybol oynayarak ödülü kazanmak için mücadele etti. Voleybol oyununda takımlar, üçer kişilik takımlar ile sahaya çıktı. Beş sayı alan takım bir puan kazanmış oluyordu. Bu şekilde 10 puanı toplayan takım, oyunu kazanmış oldu. Gerilimin, tartışmanın yoğun, heyecanın yüksek olduğu Survivor voleybolu ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu.