Yayınlanma Tarihi: 11.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 11.04.2020

Survivor'da Acun Ilıcalı, birleşme partisi öncesi detayları paylaştı

Survivor 2020'nin 42. bölümünde Acun Ilıcalı, birleşme partisi öncesi detayları paylaştı. İşte o anlar...Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde Acun Ilıcalı, yarışmacılara büyük müjdeyi verdi. 10 Nisan 2020 tarihli Survivor 42. bölümde araba ödülü oyunu sonrasında “Birleşme haftasına şu an itibariyle girdik” diyen Acun Ilıcalı, birleşme hafta sonunda gün gün neler yaşanacak, hangi oyunlar oynanacak tüm detayları anlattı. İzleyicilerin merakla beklediği birleşme partisinde ise yarışmacılar, baştan aşağıya yenilenmiş bir şekilde ekrana gelecek. Sürpriz ödüllerin olacağı birleşme partisi şimdiden heyecanla beklenmeye başlandı.

SON EN İYİLER OYUNUNDA KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de 9 Nisan Perşembe günü ekrana 41. bölümde birleşme partisi öncesi son en iyiler oyunu oynandı. En iyiler oyununda kadınlarda Ünlülerden Aşkım ile Gönüllülerden Evrim karşı karşıya geldi. Survivor en iyiler kadınlarda kazanan Aşkım oldu. Erkeklerde ise Barış kazandı.

ÜNLÜLERDEN AÇIK ARTIRMA OYUNUNDA MÜTHİŞ GERİ DÖNÜŞ!

Survivor 2020'nin 40. bölümünde nefesleri kesen bir ödül oyunu oynandı. Kazanan takımın, açık artırmada 500 pezo daha fazla almaya hak kazanacağı oyunda adrenalin bir an olsun düşmedi. Öte yandan oyunda ilginç anlar yaşandı. Gönüllüler takımından Ardahan, Sercan'a dönüp, 'kazanırsam 500 pezonu alırım' diyerek, kaybeden takıma verilecek 500 pezo için de iddiaya girdi. Survivor ödül oyununu uzun süre unutulmayacak bir geri dönüşe imza atan ünlüler takımı 9-9'a gelen skorun ardından bayrak yarışına çıkarak kazanmayı bildi.

SURVİVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor’da haftanın eleme adayları belirlendikten sonra gözler SMS sıralamasına gitti. SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alan Ezgi ve Aycan, Ersin ve Mert’in isimleri söyledi. Ünlülerde eleme adayları; Parviz, Mert ve Ersin oldu. Bu adaylar arasında en az SMS oyu alan yarışmacı Parviz oldu. Böylece, Survivor’dan birleşme partisi öncesi son elenen isim Parviz oldu.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında nefes kesen bir iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Yarışmacılar, en değerli ve en hassas ödül dedikleri iletişim için çok zor bir parkurda kendilerini son güçlerine kadar zorladılar. Parkurda karşılaşan yarışmacılarda atışları isabetli olanlar sayıyı almayı başardı. Günün sonunda iletişim oyununu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu.