Yayınlanma Tarihi: 31.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 01.06.2020

Survivor'da 4. dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Yayınlandığı ilk günden beri izleyiciyi ekran başına kilitleyen Survivor 2020 yeni bölümüyle yine nefes kesti. Survivor’ın 93. Bölümünde oynanan dokunulmazlık oyunu büyük mücadeleye sahne oldu. Survivor ünlüler takımı ve gönüllüler takımı haftanın 4. dokunulmazlık oyununu kazanmak için kıyasıya bir mücadeleye girdi. İşte dokunulmazlık oyununu kazanan takım.Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler arasında kritik bir dokunulmazlık oyunu oynandı. 31 Mayıs 2020 tarihli Survivor 93. bölümde takımlar, dördüncü dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Bu oyun, üç eleme adayı çıkarmış olan Ünlüler için hayati önem taşıyordu. Karşı takımdan da bir eleme adayı çıkartmak isteyen Ünlüler takımı, bu oyunu kazanmak zorunda idi. Gönüllüler takımı ise daha önce söyledikleri gibi dördüncü dokunulmazlığı kazanarak Ünlülerin sayısını üçe düşürmek ve takımların birleşmesini istiyordu.

Ünlüleri ile Gönüllüler, Survivor’da ilk olarak avantaj oyununda karşılaştı. İki takımdan dörder yarışmacı parkura çıktı. Takım olarak oynanacak avantaj oyununda bayrak yarışı yapıldı. Dokunulmazlık oyunu gibi heyecanlı ve mücadeleci geçen avantaj oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. Böylece dokunulmazlık oyunundan ilk yarışmacı seçim hakkını kazandılar.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de dördüncü dokunulmazlık oyunu aynı zamanda erzak oyunu idi. Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlık ile birlikte haftalık erzak paketi için de mücadele etti. Birçok engelden oluşan parkurda karşılaşan yarışmacılardan oyunu kazananı atışlar belirledi. Uzun masanın ucunda olan dört sembolü devirerek arkasındaki sepete düşürmeye çalışanlar yarışmacılar, bu kısımda epey zorlandı. İlk başlarda dokunulmazlık oyununda skor, başa baş gitse de Gönüllüler takımı, zamanla farkı açtı. Oyunun sonunda ise 10-5 skorla dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.

4. ELEME ADAYI SERCAN OLDU!

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler arasında oynanan dört dokunulmazlık oyununu da kazanan takım Gönüllüler oldu. Daha önce Yunus Emre, Elif, Aycan’ı eleme adayı çıkaran Ünlüler, son dokunulmazlığı da kaybedince takım olarak eleme potasına girmiş oldular. Ada konseyinde yapılan SMS oylaması sonucunda Salı günü Survivor’a veda eden isim açıklanacak.