Yayınlanma Tarihi: 25.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 25.04.2020

Survivor Cemal Can kural hatası yapmasına rağmen sayıyı aldı

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 57. bölümünde 1. dokunulmazlık ve ödül oyunu esnasında gönüllüler takımından Survivor Cemal Can kural hatası yapmasına rağmen rakibi ünlüler takımından Survivor Yunus Emre karşısında sayıyı aldı. İşte Survivor Cemal Can'ın yaptığı kural hatası...Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde heyecan dolu bir dokunulmazlık oyunu ekrana geliyor. Bu akşam ekrana gelen Survivor 57. bölümde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için takımlar karşı karşıya geldi. Oyunda Gönüllülerin 6-0 üstünlüğü varken Yunus Emre ile Cemal Can, takımlarını atıcısı olarak parkura çıktı. Atışlara gelen iki yarışmacı, küpleri çubuklara taktılar. Cemal Can, ilk küpü devirmeyi başardığı sırada Acun Ilıcalı uyardı ve hata yaptığını, düşürdüğü küpü bir kez daha yerine takması gerektiğini söyledi. Cemal Can, buna rağmen yeniden başladığı atışlarda rakibine üstünlük sağladı. Ve skoru 7-0’a taşıdı.

24 NİSAN SURVIVOR’DA ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da erzak oyunu takımlar için ayrı bir önem taşıyor. Özellikle açlıkla mücadele verilen Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler takımları, haftalık erzağı kazanmak uğruna yoğun emek harcadı. Gönüllüler, avantaj oyununu kazanarak oyun öncesinde önemli bir avantaj elde etti. Survivor’da erzak oyunu ilk bölümü, iki takım arasında gitti geldi. Fakat 5-5’ten sonra Gönüllüler aradaki farkı açmaya başladı. Ve üst üste beş sayı kazanarak skoru 10-5’e getirmeyi başardı. Erzak oyununu kazanan Gönüllüler, uzun bir aradan sonra erzak paketine kavuşmanın sevincini yaşadı.

SURVIVOR CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

Cemal Can Canseven, 25 Mayıs 1995 İzmir'de doğdu. Annesi Rizeli, babası Selanik göçmeni olan Cemal Can Canseven, İstanbul'da bulunan Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünde okumaktadır. 2013 yılında Üniversite okumaya başlamıştır.

Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamlayan Cemal Can, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başlayınca bu vesileyle İstanbul'a yerleşti ve arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

Canseven, beraber videolar çektiği Damla Biliç’i üniversite yıllarından tanıyor. Şimdilerde dj’lik yapan Canseven, Survivor yarışmasından önce hiçbir TV programında görülmedi.

Dj olarak Holifest 2019 da İzmir’de sahneye çıkan Cemal Can CanSeven çok sevilen ve takip edilen bir DJ’dir. Aynı zamanda hayatından hiç sporu çıkarmayan Cemal Can CanSeven  çok iyi bir koşucu ve yüzücüdür.

Cemal Can Canseven, şu anda Instagram'da 1.2 milyon takipçisi bulunuyor.