Yayınlanma Tarihi: 27.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 27.04.2020

Survivor Cemal Can ile Ersin arasında inanılmaz mücadele! Kazananı kameralar belirledi

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 59. bölüm ödül oyununda gönüllüler takımından Survivor Cemal Can ile ünlüler takımından Survivor Ersin arasında inanılmaz mücadele yaşandı. Survivor Cemal Can ile Survivor Ersin mücalenin kazananı kameralar belirledi. Survivor Cemal Can-Survivor Ersin mücadelesini kim kazandı? İşte o anlar...    Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde kamera kayıtları bir kez daha kazananı belirledi. 27 Nisan Pazartesi günü Survivor 59. bölümde müthiş bir ödül için Ünlüler ile Gönüllüler takımı karşı karşıya geldi. Ünlülerin 6-4 önde olduğu oyunda parkura çıkan Ersin ile Cemal Can oldu. Survivor’ın iki hızlı yarışmacısı arasında kıyasıya bir mücadele başladı. Cemal Can, az bir farkla atışlara geldi. Geriden gelen Ersin ise ikide iki yaparak avantajı ele geçirdi. Fakat Cemal Can skoru eşitledi. Nefeslerin tutulduğu bu anda iki yarışmacının attığı topun yaklaşık aynı zamanlarda girmesi sonrasında kamera kayıtlarına bakıldı. İki takım da tüm dikkatlerini Acun Ilıcalı’nın vereceği karara verdi. VAR kayıtları sonrasında oyununun kazananı açıklandı. Ve Ersin, müthiş mücadelenin galibi oldu.

SURVIVOR'DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da bugün dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. Bu yüzden ada konseyinde Gönüllüler takımı, bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Ada konseyinde bu akşam da Gönüllüler için SMS oylaması yapıldı. Gönüllüler takımında ismi yazılanlar; Yasin, Barış, Gizem oldu. Bu isimler arasında en çok yazılan kişi ise Gizem oldu.

SURVIVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor 2020’de 26 Nisan Pazar günü kritik bir dokunulmazlık oyunu oynadı. Ünlüler takımından sakatlığı devam eden Sercan’ın oyunda yer alamayacağı açıklandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler, bu oyunu da kazanarak rakibini iyice zor duruma sokmak istiyordu. Ünlüler ise dokunulmazlığı kazanarak yeniden ivme kazanmak, durumu eşitleme için parkura çıktı. Kıyasıya geçen mücadeleden galip gelen ise 10-8 skorla Ünlüler oldu.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de haftanın ilk eleme adayı, ada konseyinde yapılan oylama sonucu belli oldu. Son yılların en ilginç oylaması Ünlüler takımı tarafından yapıldı. Ünlüler takımında kutudan çıkan isimler; Elif, Sercan, Aycan, Emre, Aşkım oldu. Neredeyse herkesin birbirini yazdığı ada konseyinde Ünlüler takımından Yunus Emre, haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyunu için takımlardan üçer kişi parkura çıktı. İki kişi tarafından yürütülen el arabası üzerine oturmuş 3. kişi ise iki elindeki ve kucağındaki küpü düşürmeden taşımaya çalıştı. Yolda topladıkları 3 adet küpü, parkurun sonunda gösterilen yere astılar. Son olarak kum torbaları ile bu asılan küpler devrilmeye çalıştılar. Gönüllüler oyuna çok iyi başladı ve skoru 7-0'a kadar getirdiler. Buradan sonra Ünlüler yavaş yavaş arayı kapatmaya başladı. Sercan'ın sakatlanması ile Gönüllüler skoru 9-6 yaptılar fakat Ünlüler iki oyunu alarak 9-8'e taşımayı başardılar. Nefes kesen mücadelede 10-8 skorla dokunulmazlık oyununu, dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.