Survivor Çağrı kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Çağrı Atakan neden diskalifiye oldu?

Survivor Çağrı kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021’in dikkat çeken isimlerinden olan Çağrı Atakan, Ünlüler takımında yer alıyordu. Bu akşam acil durum konseyinde sakatlığı nedeniyle diskalifiye olan Survivor Çağrı’ya dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Çağrı Atakan, Survivor'dan neden diskalifiye oldu? Survivor Çağrı kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?

Yayınlanma Tarihi: 23.04.2021 00:22
Değiştirme Tarihi: 23.04.2021 00:29
Survivor Çağrı kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Çağrı Atakan neden diskalifiye oldu?

Survivor 2021'de bu akşam acil durum konseyi toplandı ve Çağrı Atakan, yarışmaya veda etmek zorunda kaldı. Acun Ilıcalı, Survivor Çağrı'nın diskalifiye nedenini konseyde açıkladı. Konsey sonrasında izleyiciler, Survivor Çağrı kimdir, kaç yaşında, nereli sorguluyor, yarışmacının Instagram hesabını araştırıyor. İşte Survivor Çağrı Atakan hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR ÇAĞRI NEDEN DİSKALİFİYE OLDU?

Survivor Çağrı, bugünden itibaren yarışmaya devam edemeyeceği açıklandı. Acil durum konseyini toplayan Acun Ilıcalı, Survivor Çağrı'nın sakatlığı nedeniyle yarışmadan diskalifiye olduğunu belirtti. Doktor Metin Kuş'un yaptığı incelemeler sonrasında sakatlığının yarışmaya devam etmesi halinde sağlığına zarar vereceği ve bu yüzden Çağrı Atakan'ın yarışmadan ayrılmak zorunda kaldığını söyledi. Survivor Çağrı'nın dizindeki sakatlığın devam etmesi halinde kalıcı hasar vermesi ihtimalinin yüksek olması nedeniyle diskalifiye olduğu açıklandı.

SURVİVOR ÇAĞRI ATAKAN KİMDİR?

Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı. 2007 yılında ilk kez “Arka Sıradakiler” dizisinde rol aldı. Daha sonra oyunculuğa mola verdi. Tiyatro ile ilgilendi. Çağrı Atakan 2017 yılında “Çukur” dizisinde “Remzi” karakteri ile en büyük çıkışı yaptı. 2018 yılında “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterine hayat verdi. Çağrı Atakan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye devam etmektedir.

SURVİVOR ÇAĞRI EVLİ Mİ BEKAR MI?

Survivor’da yarışan Çağrı Atakan bekar. Yarışmacının sosyetenin ünlü ismi Eda Taşpınar ile ilişkisi magazinciler tarafından yakından takip ediliyordu. İlişkilerini gizlemeyen ve birlikte el ele görüntü vermekten çekinmeyen çift flaş bir karar alarak ilişkilerini bitirdiklerini açıklamıştı. Çağrı Atakan, "Evet bizi bir süredir birlikte görmüyorsunuz. Maalesef Eda Taşpınar ile ayrıldık. Fikir anlaşmazlığı yüzünden birlikte karar alarak ilişkimize nokta koyduk. Böyle olması gerekiyordu. Dostça ayrıldık, hayırlısı olsun" ifadelerinde bulundu.

“KEŞKE OYUNCU OLSAYDIN, SENİ DE GÖRSEYDİM DİZİLERDE”

Çukur dizisinde canlandırdığı Remzi karakteriyle bir anda herkes tarafından tanınmaya başlayan Çağrı Atakan, verdiği bir röportajda dizi öncesi hayatını şu sözlerle anlattı; “Manevi bir başlangıcı var. Hatta bu kadar uzun süreceğini ben de tahmin etmiyordum! Annem kansere yakalandı, bir süre sonra doktorlar ömür biçtiler anneme, 1,5 sene kadar. Ben de açıkça söylemek gerekirse, o vakte kadar annemi üzdüm. Tam onun istediği gibi bir evlat olamadım. Babamı kaybettikten sonra özellikle annemle zorlu zamanlarımız oldu. Doktorlardan bu haberi alınca da vicdani olarak çok rahatsız oldum, pişmanlıklar duydum. Annem küçüklüğümden beri oyuncu olmamı çok isterdi. Herkese yavrusu güzel gelir ya, “keşke oyuncu olsaydın, seni de görseydim dizilerde” derdi. Aklıma o geldi, Kerem Çatay’la da tanışıyordum üniversite yıllarından, Bilkent’ten… Yanına gittim, böyle böyle bir durum var dedim. Sağ olsun, beni kırmadı.

Normalde ‘Çukur’da iki bölüm konuk oyuncu olarak oynayacaktım. Çünkü sonuçta bugüne kadar hiç oyunculuk yapmadım, öyle bir eğitimim ve tecrübem de yok… Zorluklarından da bahsetti ama annem için en iyisini yapmaya karar verdim. Girdim, iki bölüm oynadım. İkinci bölümde söylediğim bir laf vardı, “Ben ekmeğimin peşindeyim” diye. O olay oldu, sosyal medyada caps’leri dolaşmaya başladı! Bunun üzerine bana, “devam etmek ister misin” dediler, baktım anneme de çok iyi geldi, ilk defa bu kadar mutlu görüyorum. Bir de ‘Çukur’un insanlar üzerinde müthiş bir etkisi var hem çok izleniyor hem de ciddi tutkulu fan’ları var. Bazen annemle dışarı çıktığımızda, mesela hastaneye götürdüğümde, oradaki çalışanların ilgisi, benimle fotoğraf çektirmek istemeleri onun çok hoşuna gitti. Ve böyle devam etmeye karar verdim…”

TAM BİR SPOR TUTKUNU

Güçlü fiziğiyle de dikkat çeken başarılı oyuncunun spor tutkunu olduğu bilindik konular arasında yer alıyor. Kendisini şu sözlerle ifade ediyor; “Çocukluğumdan beri spor yapıyorum. Eski milli basketbolcuyum, altyapıdan… Eğer işim yoksa sabahları güne mutlaka spor yaparak başlıyorum. Sporun her türlüsünü seviyorum ve dönüşümlü olarak yapıyorum. Bazen boks, bazen arkadaşlarla buluşup basketbol oynuyoruz, ağırlık çalışıyorum. Onun dışında ben oturduğum mahallede takılmayı seviyorum. Burada arkadaşlarım var, abiler var, onlarla tavla oynuyorum. Şu an bu röportajı yaptığımız berber dükkanının sahibi Sadettin Abi’yle baba-oğul gibiyiz. Çok seviyorum onu. Onunla sohbet ediyoruz, arkadaşları geliyor, hep birlikte oturuyoruz. Kafede oturacağıma mahalleliyle oturmayı daha çok seviyorum.”

INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Survivor Çağrı Atakan’ın Instagram kullanıcı hesabı cagri.atakan. Ve şu an için yaklaşık 100 bin takipçisi bulunuyor.

OYNADIĞI DİZİLER

2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz)

2017 – Çukur (Remzi)

2007 – Arka Sıradakiler