Survivor Çağman Çatay kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021'ye veda eden Çağman Çatay nereli, ne iş yapıyor?

Survivor 2021’de elenen isim Çağman Çatay oldu. Survivor Türkiye’ye yedeklerden gelen Survivor Çağman Çatay, geçtiğimiz hafta yedeklerden gelmiş ve Ünlüler takımına katılmıştı. Bu akşam, yarışmaya veda eden ve ada serüveni kısa süren Survivor Çağman Çatay’ın hayatına dair bilgiler araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor Çağman Çatay kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 03.03.2021 00:45
Değiştirme Tarihi: 03.03.2021 00:45
Survivor Çağman Çatay kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021'ye veda eden Çağman Çatay nereli, ne iş yapıyor?

Survivor 2021’nin en yeni yarışmacı Çağman Çatay, yarışmadan elendi. 10 gün önce Survivor’a yedeklerden gelip Ünlüler katılan Çağman Çatay, bu akşam elenmesi sonrasında bir kez daha gündeme geldi ve internette sorgulanmaya başlandı. Peki, Survivor Çağman kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor 2021 Çağman Çatay hakkında merak edilenler haberimizde.

SURVİVOR ÇAĞMAN ÇATAY KİMDİR?

Tam adı Tuğrul Çağman Çatay olan yarışmacı, 16.05.1993 tarihinde İstanbul’da doğdu. Yedi kuşaktır İstanbul’un Eyüp ilçesinde yaşadığını belirten Çağman Çatay, aslen İstanbullu olup 2017’de Haliç üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulundan (BESYO) mezun oldu.

İLGİLENDİĞİ SPOR DALLARI

Sporu çok seven Çağman Çatay’ın ilgilendiği ve yaptığı başlıca spor dalları şu şekilde; yer akrobasisi, handbalance, breakdance yoga, movement culture, basketbol, scuba diving, serbest dalış, yüzme, street workout/calisthenics, hiit workout, windsurf, yelken, masa tenisi, atletizm, parkour&freerunning, breathe hold, kule atlama, trambolin.

KAZANDIĞI BAŞARILAR

Spor eğitmenliği yapan Çağman Çatay, küçükken basketbol alanında okullar arası İstanbul şampiyonluğu, Türkiye 2.liği, en iyi 6. adam gibi ödüller kazanmış ve break dans alanında 3. şampiyonluğum olduğunu belirtiyor. Ayrıca Yetenek Sizsiniz yarışmasında yarı finale kadar çıkmayı başarmış. Son olarak 2015, 2016, 2018 yıllarında Redbull Bcone top 16 dereceleri mevcut.

SURVİVOR ÇAĞMAN EVLİ Mİ, BOYU KAÇ?

Bekar olan Çağman Çatay, 1.71 metre boyunda ve 67.5 kiloya sahip.

SURVİVOR ÇAĞMAN’IN INSTAGRAM HESABI

Şu an 22.9 bin takipçiye sahip Instagram hesabı kullanıcı adı ise “@cagmancatay”.

“EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİM KORKUSUZ OLMAK”

Survivor 2021 Ünlüler takımına yedeklerden katılan Çağman Çatay kendini şu şekilde tanımlıyor; Çok enerjiğimdir, azcık çılgınım, positive vibes… En önemli özelliklerimden biri de çoğu alanda korkusuz olmak (hamam böcekleri, kırkayak, çıyan ve denizanası hariç)

SURVİVOR’DA İMKANSIZI YAPMAK İSTİYOR!

Acunmedya organizasyonlarına hayranım olduğunu söyleyen Çağman Çatay, yarışmalar ve etkinlikler arasında kendini en çok gösterebileceği ve en zor yarışmanın Survivor olduğunu düşündüğünü belirtiyor. Yedeklerden hiç kazanan olmadığını ve hayalinin ve amacının imkansızı ve yapılmamışı başarmak olduğunu söylüyor.