Survivor birleşme partisi ne zaman? Dünyaca ünlü yıldızın katılacağı Survivor 2021 birleşme partisi tarihi

Survivor 2021’de birleşme partisi ne zaman yapılacak merak ediliyor. TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor Türkiye’de birleşme partisi yaklaşırken Acun Ilıcalı, partiye katılacak dünyaca ünlü yıldızın kim olduğunu açıkladı. Peki, Survivor 2021 birleşme partisi ne zaman?

Yayınlanma Tarihi: 21.03.2021 19:21
Değiştirme Tarihi: 21.03.2021 19:21
Survivor birleşme partisi ne zaman? Dünyaca ünlü yıldızın katılacağı Survivor 2021 birleşme partisi tarihi

Ekranların sevilen ve büyük ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de gözler birleşme partisinde. Yarışmacılar ve izleyiciler, yapılacak birleşme partisini merakla bekliyor. Dün akşam ada konseyinde Acun Ilıcalı, yakında yapılacak birleşme partisine katılacak ve şarkılarını seslendirecek dünyaca ünlü yıldızın ismini açıkladı. İşte Survivor 2021 birleşme partisi tarihi ve birleşme partisi detayları…

BİRLEŞME PARTİSİNE KATILACAK DÜNYACA ÜNLÜ YILDIZ KİM?

Acun Ilıcalı, dün akşam Survivor birleşme partisi ile ilgili önemli bir sürprizi açıkladı. Instagram hesabından “Swalla ve Savage Love şarkılarının arkasındaki büyük isim, dünyaca ünlü şarkıcı Jason Derulo, Survivor birleşme partisinde sahne alacak ve en sevilen şarkılarını seslendirecek.” diyerek dünyaca ünlü yıldızın partiye katılacağı müjdesini verdi.

SURVİVOR BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

2021 sezonunda Survivor birleşme partisinin 27-28 Mart’ta yapılacağı duyuruldu. 

Acun Ilıcalı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

'Birleşme partisi de 27-28 Mart'ta olacak, çekim 25-26 Mart olur, 2 hafta kaldı. Çok da güzel bir parti olacak inşallah. 28'i parti olur.'

BİRLEŞME PARTİSİNDE NELER YAŞANACAK?

Acun Ilıcalı, bu akşam toplanan ada konseyinde birleşme partisine dair bilgiler verdi. Birleşme partisinin ilk sürprizi ise dünyaca ünlü bir şarkıcının davet edildiği ve partiden bir önce Survivor konseri verileceği oldu. Bu konserde Yunan yarışmacılar da olacak.

Survivor birleşme partisinde her sene olduğu gibi yine bir şarkı yarışması yapılacak. Yarışmacılar, karaokede şarkı söyleme yeteneklerini gösterecek. Bununla birlikte geçen sezonun şampiyonu Cemal Can Canseven bir parti verecek.