Survivor birleşme partisi futbol maçı kim kazandı? 27 Mart Survivor 2021’de annelerinize sorduk eğlencesi!

Survivor 2021’de bu akşam birleşme partisi ilk gününde futbol maçı ve annelerinize sorduk oyunları ekrana geldi. 27 Mart Cumartesi günü Survivor Türkiye’nin 56. bölümünde annelerine sorulan cevapları tahmin etmeye çalışan yarışmacıların eğlenceli halleri ekrana geldi. Sonrasında ise Sercan ve Ardahan’ın dahil olduğu Survivor 2021 yarışmacıları ile Acun Medya arasında müthiş bir futbol maçı oynandı. Peki, bu akşam Survivor 2021 – Acun Medya birleşme partisi futbol maçını kim kazandı? Annelerinize sorduk oyununda neler yaşandı?

Yayınlanma Tarihi: 28.03.2021 00:19
Değiştirme Tarihi: 28.03.2021 01:06

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam birleşme partisi heyecanı yaşandı. Survivor 2021 – Acun Medya futbol maçına geçen sezonun yarışmacılarından Sercan Yıldırım ve Ardahan Uzkanbaş’ın katılımıyla mücadele arttı. 27 Mart Cumartesi Survivor 56. bölümde müthiş gollerin ekrana geldiği futbol maçını hangi takım kazanacak merak ediliyordu. Yarışmacıların annelerine sorulan sorulara verdiği cevaplar ve Survivor 2021 yarışmacılarının tahminleri izleyenleri kahkahaya boğdu. İşte Survivor 2021 yeni bölümde yaşanacaklar…

SURVİVOR’DA ANNELERİNİZE SORDUK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam birleşme partisi başlıyor. Survivor 2021 yarışmacıların annelerine bazı sorular soruldu. Ve annelerin verdiği cevapları, yarışmacılar tahmin etmeye çalışacak. Yarışmacılar, annelerinin verdiği cevaplar karşısında şaşırdı ve inanamadı. Kahkaha dolu oyunda 16 soru soruldu ve en çok doğru tahmini yapan Poyraz oldu. Ödül olarak kazanan yarışmacı, ailesinden gelen videoyu izleyebilecek. Aynı zamanda ailesine üç akıllı telefon hediye edilecek.

SURVİVOR 2021 – ACUN MEDYA BİRLEŞME PARTİSİ FUTBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam birleşme partisi futbol maçı mücadelesi ekrana geldi. Survivor 2021 takımına geçen sezonun yarışmacıların Sercan Yıldırım ve Ardahan Uzkanbaş katıldı. Epey iddialı olan iki takımın mücadelesi nefesleri kesti. Günün başarılı isimleri Steven ile Oğulcan Engin, maça damga vuran isimlerdi. Acun Medya takımı, iyi başladığı maçta skoru 2-0 yapmayı başardı. Survivor 2021 ekibi ise buna Steven ve Sercan'ın golleri ile cevap verdi. İlk yarısı 2-2 biten maçta goller ardı ardına gelmeye başladı. Steven'ın orta sahadan attığı gol izleyenleri ayağa kaldırdı. Oğulcan Engin ve Maxi'nin golleri ile Acun Medya 7-5 üstünlüğü yakaladı. Maçta son gol, Survivor Panorama'dan Gökhan attı. Böylece Acun Medya, Survivor 2021'i 8-5 yenmeyi başardı.

BİRLEŞME PARTİSİNE KİMLER KALDI?

Survivor 2021’de birleşme partisine kalan yarışmacılar şöyle;

Ünlüler: Öykü, İlayda, Merve, Melis, Batuhan, İsmail, Çağrı, Doğan, Sergen

Gönüllüler: Ayşe, Aleyna Kalaycıoğlu, Hanzade, Aleyna Çalışkan, Poyraz, Dora, Steven, Reşat, Berkay