Survivor Berna kimdir, kaç yaşında? Survivor Berna nereli? Survivor 2022 yarışmacısı Berna Keklikler mesleği

Survivor Berna kimdir merak ediliyor. Berna Keklikler, büyük heyecanla izlenen Survivor 2022 All Star yarışmasında Gönüllüler takımında yer alıyor. Survivor Berna, daha önce 2017 sezonunda yarışmaya katılmıştı. Peki, Survivor Berna Keklikler kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 17.01.2022 19:33
Değiştirme Tarihi: 17.01.2022 19:33
Survivor Berna kimdir, kaç yaşında? Survivor Berna nereli? Survivor 2022 yarışmacısı Berna Keklikler mesleği

İlgiyle takip edilen Survivor 2022 yarışmacılarından birisi de Berna Keklikler. Survivor 2017 sezonunda da yer alan Berna Keklikler, Göz6 programı ile tanınmıştı. Almanya’da güzellik yarışması da kazanan Survivor Berna, yarışmada hayli iddialı. Peki, Survivor Berna kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor Berna Keklikler hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR BERNA KEKLİKLER KİMDİR?

Berna Keklikler, 25 Şubat 1989 tarihinde Almanya’da doğdu. Üç kardeştir, bir kız bir de erkek kardeşi vardır. Güzel oyuncu ve model Berrin Keklikler kardeşidir. Anne ve babası Almanya’da yaşamaktadır. Ekran severler tarafından ilk olarak Göz6 isimli yarışma programı ile tanınmıştır. Yarışmayı kazanmış daha sonra Survivor 2017 yarışmasına katılmıştır. Ayrıca Stil Avcıları isimli yarışma programında da yer almıştır.

Ekonomi üzerine eğitim alan güzel isim 2014 yılından bu yana kardeşi ile birlikte yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Ayrıca geçmiş yıllarda Almanya’da katıldığı Miss Turkuaz Germany yarışması 2011 güzeli seçilmiştir.

Çok küçük yaşlardan itibaren yüzme sporu ile ilgilenen Berna Keklikler, yüzme ve spor kariyerini hobi olarak yapmış, Lise mezuniyetinin ardından modelliğe yönelmiştir. Günümüzde ise oyunculuk eğitimi almakta ve oyunculuk ve sunuculuk ile kariyerini sürdürmeye karar vermiştir.

Kendisi hakkında bir röportajda şunları belirtmiştir. “Ne istediğini bilen, sevgi patlaması yaşayan, ruh hali zamana, mekana, durumlara ve insanlara göre değişiklik gösterebilen. Enerjisini yüksek tutmak için sağlıklı olmaya ve ona uygun kararlar almaya özen gösteren biri”.

BERNA KEKLİKLER'İN KATILDIĞI YARIŞMALAR

Ülkemizde katılmış olduğu yarışmalar sayesinde adını duyuran Berna Keklikler, önce TV 8 ekranlarında yayınlanan Göz6 yarışmasına katılmıştır. Göz6 yarışmasında birinci olduktan sonra Erdi Ünver ile birlikte Survivor'a gitmeye hak kazanan Berna Keklikler, Survivor'da da yarışmıştır.

Berna Keklikler, ekranda son olarak bir moda yarışması ile yer almıştır. Fox TV'de yayınlanan Stil Avcıları yarışmasında yarışan Berna Keklikler, bu sefer de modaya olan ilgisini gözler önüne sermiştir.

INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Survivor izleyicileri, yarışmacıların sosyal medya hesaplarını da merak ediyor. Survivor Berna Keklikler, Instagram’da bernakeklikler kullanıcı adıyla yer alıyor. Şu an 338 bin takipçisi bulunuyor.