Survivor Berkay kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor'dan elenen Berkay Yuvakuran hakkındaki bilgiler

Survivor Berkay kimdir merak ediliyor. Survivor 2021’de bu akşam elenen Berkay Yuvakuran, sezonu beşinci olarak tamamladı. Yarışmaya yedeklerden katılan ve ünlü futbolcu Semih Yuvakuran’ın oğlu olan Survivor Berkay, yarışmada performansı ile dikkatleri üzerine çekmişti. Elenmesi sonrasında hayat hikayesi araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor Berkay kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? İşte yarışmacı hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 23.06.2021 00:24
Değiştirme Tarihi: 23.06.2021 00:24
Survivor Berkay kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor'dan elenen Berkay Yuvakuran hakkındaki bilgiler

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam elenen Berkay Yuvakuran oldu. Haftanın eleme adaylarından biri olan Survivor Berkay, yarışmaya yedeklerden gelmiş ve Gönüllüler takımına katılmıştı. Sezonu beşinci sırada tamamlayan yarışmacı, eleme sonrasında Survivor Berkay kimdir, kaç yaşında, nereli merak ediliyor ve sorgulanıyor. Survivor Berkay Yuvakuran hakkında merak edilenler…

SURVİVOR BERKAY YUVAKURAN KİMDİR?

Survivor Berkay Yuvakuran, 2 Kasım 1997 tarihinde İstanbul Şişli’de doğdu. Aslen Bursalı olan Berkay Yuvakuran, Nişantaşı Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. Efsane futbolculardan Semih Yuvakuran’ın oğlu olan Berkay‘ın kardeşi Beşiktaş’ta kalecilik yapan Utku Yuvakuran'dır.

BERKAY YUVAKURAN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Düzgün fiziğiyle dikkat çeken Survivor Berkay Yuvakuran ile ilgili merak edilen bir diğer konu da boyu ve kilosu oldu. Berkay Yuvakuran'ın boyu 1.90 m, kilosu ise 89 kg'dir. 23 yaşındaki Berkay Yuvakuran, mesleğinin de futbolculuk olduğunu belirtiyor. İlgilendiği bir diğer spor dalının da basketbol olduğunu ifade eden Berkay Yuvakuran bekardır.

BERKAY YUVAKURAN FUTBOLCULUK KARİYERİ

Survivor Berkay Yuvakuran, 9 yaşından bu yana futbol oynuyor. İlk olarak 2008 yılında Pendikspor'da başlayan genç isim, 2011 yılına kadar bu takımın formasını terletti. Ardından 2012 yılında Sancaktepe Futbol Kulübü'ne giden Berkay Yuvakuran, 2013 yılına kadar da burada oynamıştır. Sonrasında Beylerbeyi, Çekmeköy Belediyesi Alemdağ Spor, Karabekirspor formaları giyen Berkay Yuvakuran, 2018 yılında Dudullu'ya transfer olmuştur son olarak burada oynamıştır.

BERKAY YUVAKURAN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Berkay Yuvakuran, Instagram'da 'berkayyuvakuran' ismiyle yer almaktadır. Şu an 79,3 bin takipçisi bulunuyor.

“SURVİVOR’DA ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUM”

Kendisini hırslı, eğlenceli ve sinirli bir kişilik olarak tanımlayan Survivor Berkay, şampiyon olması durumunda kazanacağı ödülü yaptırım yapmak için kullanacağını ifade ediyor. Survivor'a katılma amacının buradaki heyecanı sonuna kadar yaşamak ve savaşçı kimliğini ortaya koyup tüm Türkiye'ye göstermek olduğunu anlatan Berkay Yuvakuran, Survivor'a katılmadan önce de 'ünlü ailenin ünsüz çocuğu olarak Survivor'da şampiyon olmak istiyorum' diyor.