Survivor Berkay kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Berkay Yuvakuran hakkındaki bilgiler

Berkay Yuvakuran, Survivor 2021’in merak edilen yarışmacılarından. Survivor’a yedekler arasından gelen Gönüllüler takımına katılmıştı. Şu sıralar ise Kırmızı takımla parkurda başarılı performans sergileyen Survivor Berkay Yuvakuran’a dair bilgiler araştırılıyor. Peki, Survivor Berkay kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 31.05.2021 18:39
Değiştirme Tarihi: 31.05.2021 18:39
Survivor Berkay kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Berkay Yuvakuran hakkındaki bilgiler

Survivor 2021 heyecanı, TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilmeye devam ediliyor. Yarışmanın dikakt çeken isimlerinden Berkay Yuvakuran, ünlü futbolcu Semih Yuvakuran’ın üçüz oğlundan biri. Yedeklerden katıldığı yarışmada başarılı bir performans sergileyen Survivor Berkay Yuvakuran kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç merak ediliyor. İşte Survivor Berkay Yuvakuran hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR BERKAY YUVAKURAN KİMDİR?

Survivor Berkay Yuvakuran, 2 Kasım 1997 tarihinde İstanbul Şişli’de doğdu. Aslen Bursalı olan Berkay Yuvakuran, Nişantaşı Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. Eski futbolcu Semih Yuvakuran’ın oğlu olan Berkay Yuvakuran'ın kardeşi Beşiktaş’ta kalecilik yapan Utku Yuvakuran'dır.

BERKAY YUVAKURAN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Düzgün fiziğiyle dikkat çeken Survivor Berkay Yuvakuran ile ilgili merak edilen bir diğer konu da boyu ve kilosu oldu. Berkay Yuvakuran'ın boyu 1.90 m, kilosu ise 89 kg'dir. 23 yaşındaki Berkay Yuvakuran, mesleğinin de futbolculuk olduğunu belirtiyor. İlgilendiği bir diğer spor dalının da basketbol olduğunu ifade eden Berkay Yuvakuran bekardır.

BERKAY YUVAKURAN FUTBOLCULUK KARİYERİ

Survivor Berkay Yuvakuran, 9 yaşından bu yana futbol oynuyor. İlk olarak 2008 yılında Pendikspor'da başlayan genç isim, 2011 yılına kadar bu takımın formasını terletti. Ardından 2012 yılında Sancaktepe Futbol Kulübü'ne giden Berkay Yuvakuran, 2013 yılına kadar da burada oynamıştır. Sonrasında Beylerbeyi, Çekmeköy Belediyesi Alemdağ Spor, Karabekirspor formaları giyen Berkay Yuvakuran, 2018 yılında Dudullu'ya transfer olmuştur son olarak burada oynamıştır.

BERKAY YUVAKURAN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Berkay Yuvakuran, Instagram'da 'berkayyuvakuran' ismiyle yer almaktadır. Şu an 52 bin takipçisi bulunuyor.

“SURVİVOR’DA ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUM”

Kendisini hırslı, eğlenceli ve sinirli bir kişilik olarak tanımlayan Survivor Berkay, şampiyon olması durumunda kazanacağı ödülü yaptırım yapmak için kullanacağını ifade ediyor. Survivor'a katılma amacının buradaki heyecanı sonuna kadar yaşamak ve savaşçı kimliğini ortaya koyup tüm Türkiye'ye göstermek olduğunu anlatan Berkay Yuvakuran, Survivor'a katılmadan önce de 'ünlü ailenin ünsüz çocuğu olarak Survivor'da şampiyon olmak istiyorum' diyor.