Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2022 yarışmacısı Berkan Karabulut mesleği ne?

Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında? TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen Survivor All Star yarışmacılarından biri de Berkan Karabulut. Gönüllüler takımında yer alan Survivor Berkan, 2020 sezonunda yer almıştı. Peki, Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 18.01.2022 19:30
Değiştirme Tarihi: 18.01.2022 19:30
Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2022 yarışmacısı Berkan Karabulut mesleği ne?

Survivor Berkan Karabulut, yarışmanın merak edilen isimlerinden. Survivor Berkan, daha önce 2020 sezonunda yedeklerden katılmış ve çeyrek finale kalma başarısı göstermişti. Futbol, basketbol ve birçok spor dalıyla uğraşan yarışmacıya dair bilgiler Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında, nereli soruları ile araştırılıyor. İşte Survivor Berkan Karabulut hakkındaki bilgiler…

SURVIVOR BERKAN KARABULUT KİMDİR?

Berkan Karabulut, 23 Eylül 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Üç çocuklu Yugoslav bir ailenin çocuğudur. Çok sık okul değiştirmiştir. Bunun nedeni basketbol ile de ilgilendiği için en iyi basketbol takımlarının olduğu okullara gitmiştir. 7 yaşında iken futbola başlamıştır. Daha sonra da pek çok spor dalı ile yakından ilgilenmiştir.

İstanbul’un en iyi basketbol takımlarında yer almıştır. 2 yıl A Takım seviyesinde basketbolcu olarak oynamıştır. 2011 senesinde Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde okumaya başlamıştır. 2015 senesinde eğitimini başarı ile tamamlamış ve mezun olmuştur.

2013 senesinde fitness eğitmenliği yapmaya başlayan Karabulut, 1.5 yıl spor eğitmenliği yapmıştır. Daha sonra da tanıdığı biri ile ortaklık yapmış ve İstanbul Kuruçeşme‘de spor salonu açmıştır. Berkan Karabulut, 25 Aralık 2015 tarihinde kendi spor stüdyosunu kurmuştur.

SURVİVOR 2020’YE DAMGA VURMUŞTU!

6 Şubat 2020 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Survivor 2020 Ünlüler – Gönüllüler” yarışma kadrosuna yedek oyuncular arasında dahil olmuştur. Sonrasında Gönüllüler takımına geçen yarışmacı, sezonu dördüncü olarak bitirdi.

SURVİVOR BERKAN’IN INSTAGRAM HESABI

Survivor All Star kadrosuna giren Berkan Karabulut, Instagram’da berkannkarabulut kullanıcı adıyla yer alıyor. Günlük yaşamından ve spor eğitimlerinden paylaşımlar yapan Survivor Berkan’ın 827 bin takipçisi bulunuyor.

SURVİVOR BERKAN EVLİ Mİ BEKAR MI?

Survivor yarışmacılarının özel hayatları da izleyiciler tarafından araştırılıyor. Survivor Berkan Karabulut, bekardır. Fakat Lale Zuzanna Onuk ile ilişkisi vardır.