Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında, evli mi? Survivor Berkan Karabulut aslen nereli, ne iş yapıyor?

Berkan Karabulut,  Survivor All Star 2022 sezonunda performansı ile dikkat çeken isimlerden. TV8 ekranlarında ilgiyle takip edilen programın izleyicileri yarışmacıların hayat hikayelerini, sosyal medya hesaplarını ve özel hayatlarını araştırılıyor. Peki, Survivor Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Berkan evli mi? Mesleği nedir?

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2022 19:18
Değiştirme Tarihi: 24.01.2022 19:18
Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında, evli mi? Survivor Berkan Karabulut aslen nereli, ne iş yapıyor?

Survivor Berkan, sevilen yarışmada Gönüllüler takımında yer alıyor. 2020 sezonunda yedeklerden katılan Survivor Berkan, müthiş performans göstermiş ve son dört arasına girmişti. 2022 All Star sezonuna da iyi başlayan Berkan, Gönüllüler takımının performans birincisi. Survivor izleyicileri, Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında, evli mi, ne iş yapıyor sorularını araştırıyor. İşte Survivor Berkan Karabulut hakkındaki bilgiler…

SURVIVOR BERKAN KARABULUT KİMDİR?

Berkan Karabulut, 23 Eylül 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Üç çocuklu Yugoslav bir ailenin çocuğudur. Çok sık okul değiştirmiştir. Bunun nedeni basketbol ile de ilgilendiği için en iyi basketbol takımlarının olduğu okullara gitmiştir. 7 yaşında iken futbola başlamıştır. Daha sonra da pek çok spor dalı ile yakından ilgilenmiştir.

İstanbul’un en iyi basketbol takımlarında yer almıştır. 2 yıl A Takım seviyesinde basketbolcu olarak oynamıştır. 2011 senesinde Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde okumaya başlamıştır. 2015 senesinde eğitimini başarı ile tamamlamış ve mezun olmuştur.

2013 senesinde fitness eğitmenliği yapmaya başlayan Karabulut, 1.5 yıl spor eğitmenliği yapmıştır. Daha sonra da tanıdığı biri ile ortaklık yapmış ve İstanbul Kuruçeşme‘de spor salonu açmıştır. Berkan Karabulut, 25 Aralık 2015 tarihinde kendi spor stüdyosunu kurmuştur.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2020’YE DAMGA VURMUŞTU!

6 Şubat 2020 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Survivor 2020 Ünlüler – Gönüllüler” yarışma kadrosuna yedek oyuncular arasında dahil olmuştur. Sonrasında Gönüllüler takımına geçen yarışmacı, sezonu dördüncü olarak bitirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR BERKAN’IN INSTAGRAM HESABI

Survivor All Star kadrosuna giren Berkan Karabulut, Instagram’da berkannkarabulut kullanıcı adıyla yer alıyor. Günlük yaşamından ve spor eğitimlerinden paylaşımlar yapan Survivor Berkan’ın 831 bin takipçisi bulunuyor.

SURVİVOR BERKAN EVLİ Mİ BEKAR MI?

Survivor yarışmacılarının özel hayatları da izleyiciler tarafından araştırılıyor. Survivor Berkan Karabulut, bekardır. Fakat Lale Zuzanna Onuk ile ilişkisi vardır.

Haber ile ilgili metin girin!.