Yayınlanma Tarihi: 10.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 11.05.2020

Survivor Berkan ile Evrim arasındaki gerginlik bugün de devam etti

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 72. bölüm konsey toplantısında gönüllüler takımından Syrvivor Berkan ile Survivor Evrim arasındaki gerginlik bugün de devam etti. İşte Survivor 2020'de gönüllüler takımında gergin dolu anlar...Survivor 72. bölümde Gönüllüler takımından Berkan ile Evrim arasındaki gerginlik, bu akşamki konseyde de devam etti. Survivor 2020’nin önceki bölümünde Berkan’ın eleme adayı olduktan sonra sözleri, Evrim’in samimiyetsiz buluyorum diyerek karşılık vermesiyle ikilinin arası gerilmişti. 10 Mayıs Pazar akşamı ekrana gelen Survivor ada konseyinde Acun Ilıcalı, ilk olarak Berkan’a fikir ayrılığına dair son duruma nedir diyerek söz verdi. Survivor Berkan, Evrim’in söylediklerine şaşırdığını fakat ona kırılmadığını, çünkü ada hayatında ciddi bir samimiyeti olmadığını söyledi. Survivor Evrim ise Berkan’ın bazı sözlerine katıldığını fakat samimiyetsiz bulduğu için samimi olmadığını belirtti. Sonrasında ise Berkan bir kez daha söz aldı ve Evrim’in söylediklerine cevap verdi. Survivor’da Gönüllüler takımında Berkan ile Evrim’in arasındaki gerginlik uzun süre devam edecek gibi gözüküyor.

2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da 2. dokunulmazlık oyunu mücadelesi nefes kesti. Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazanmış, Gönüllüler takımı ise eleme adayı çıkarmak zorunda kalmıştı. 10 Mayıs Pazar günü Survivor 72. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, bir kez daha dokunulmazlık oyunu mücadelesi verdi. Gönüllüler, bu sefer dokunulmazlığı kazanarak konseyi rahat geçirmek ve Ünlüleri de eleme potasına sokmak istiyorlardı. Bu hırsla oyuna başlayan Gönüllüler takımı, dün ada konseyinde yaşadığı gerginlikleri unutmuş ve parkura hazır çıkmışlardı. Oyuna hızlı başlayan Gönüllüler takımı, rakibine fazla sayı şansı tanımadı. Bir ara skoru 7-2'ye getirdiler. Ünlüler, aldıkları iki sayı ile ümitlendiler. Skor 7-4 olduktan sonra ise Gönüllüler yine atağa geçti. Son oyunda ise Yunus Emre ile Ardahan karşı karşıya geldi. Yunus Emre'nin puzzle'da takılması ile Ardahan avantajı duruma geçti. Ve bu sayıyı da alan Ardahan skoru 10-4 yaptı. Böylece Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyununu yani dokunulmazlığı Gönüllüler kazandı.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor yeni bölümde dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. Bu yüzden Gönüllüler takımı için ada konseyinde ilk olarak halk oylaması yapıldı. Survivor izleyicileri, yarışmadan elenmesini istemediği yarışmacılar için SMS atarak destek verdiler. Sonrasında ise Gönüllüler takımından ada oylamasına gidildi. Herkes, eleme adayı olmasını istediği arkadaşının ismini yazdı. Gönüllüler takımında eleme adayı olarak yazılan isimler; Ardahan, Berkan, Yasin ve Cemal Can oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Berkan, Survivor'da ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK VE ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler, nefes kesen bir erzak - dokunulmazlık oyunu oynadı. Kazanan takım, haftalık erzak paketini kazanacak ve akşama eleme adayı çıkarmayacaktı. Uzun ve zorlu parkurda yarışan iki takımı da puzzle kısmı epey zorladı. Yasin'in Evrim'e bağırması sonrasında oyundan ihraç edildi. Oyuni iki takım arasında inanılmaz bir rekabete sahne oldu. Yarışmacılar, varlarını yoklarını dokunulmazlığı ve erzağı kazanmak için ortaya koydu. Skor 9-8 iken Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Evrim karşı karşıya geldi. Evrim, rakibinin puzzle'da vakit kaybetmesini atışlarda değerlendiremedi. Aycan, iki atışı tam yaparak skoru 10-8 yaptı. Böylece Ünlüler takımı, Survivor'da erzak ve dokunulmazlık oyununu kazandı.