Yayınlanma Tarihi: 11.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 11.05.2020

Survivor Berkan ile Evrim arasındaki gerginlik adada devam etti

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 73. bölümünde gönüllüler takımından Survivor Berkan ile Survivor Evrim arasındaki gerginlik adada devam etti. Survivor Berkan ve Survivor Evrim'e neler söyledi? Gönüllüler takımında gergin dolu anlar yaşandı. Tartışmanın büyümesi üzerine takım arkadaşları araya girdi. İşte o anlar...Survivor 2020 yeni bölümde Gönüllüler kampında da Evrim ile Berkan arasındaki gerginlik devam etti. Survivor önceki bölümünde Gönüllülerden Berkan’ın eleme adayı olduktan sonra söylediklerine Evrim’in karşılık vermesi ile ikili arasında tartışmalar yaşanmıştı. Dünkü ada konseyinde yine tartışan Evrim ile Berkan’ın gerginliği Gönüllülerin kampında da devam etti. 11 Mayıs 2020 tarihli Survivor 73. bölümde Berkan ile Evrim, kampta karşılaştıkları sırada birbirlerine laf atmaya devam ettiler. Survivor Berkan, yarışmaya geldiğinden beri kimseyle tartışmamaya çalıştığını, özellikle kadın yarışmaya ayrı bir itina gösterdiğini söyledi. Sonrasında Berkan, Evrim’in saçma sapan bir yerden konuya dahil olduğunu belirtti. Survivor Evrim ise Berkan’ın dediklerine anlam veremediğini, açıkçası hiç umursamadığını söyledi.

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-8 skorla kazandı. Böylece Ünlüler, hem dokunulmazlığı hem de erzak paketini kazanmış oldu. 10 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler 10-4 gibi farklı bir skorla Gönüllüler kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en çok yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.

SURVIVOR’DA BU HAFTA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Geçen hafta yapılan Survivor 2. dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, bilinen bir şarkıya yeni sözler yapıp besteleyeceklerdi. Survivor 2020’de takımların yaptıkları şarkıların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da şarkı yarışmasını kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler, bu oyunu kazanarak 4 kere üst üste görev oyununu kazanmış oldu.