Yayınlanma Tarihi: 11.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 11.05.2020

Survivor Barış'tan konseyde adı çıkan Mert'e: Ne yaptığını anlamıyorum anlamaya da çalışmıyorum

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 73. bölümünde gönüllüler takımından Survivor Barış, konseyde adı çıkan ünlüler takımından Survivor Mert hakkında konuştu. Survivor Barış, Survivor Mert'e: "Ne yaptığını anlamıyorum anlamaya da çalışmıyorum" dedi. Survivor Barış, ünlüler takımı hakkında neler söyledi? İşte o anlar...Survivor Barış da konseyde eleme adayı olan Mert ve onun Ersin’le yaşadıklarını yorumladı. Survivor 2020 son bölümde Ünlüler takımında eleme adayı olarak Mert çıkmıştı. Survivor Mert, Ersin’e kendisine söylemeden adını yazdığı için kızmıştı. 11 Mayıs 2020 tarihli Survivor 73. bölümde Berkan, Ünlülerden Mert’in eleme adayı olarak çıkmasını son zamanlardaki sinirli halinden ve düşen performansından dolayı olabileceğini söyledi. Survivor Barış, Mert ile ilgili olarak “Takımını satan, takımını yarı yolda bırakan, karşı takıma avantajı vermeyi göze alan bir karakterden bahsediyoruz. O yüzden ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum, anlamaya da çalışmıyorum. Yolu açık olsun” dedi.

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-8 skorla kazandı. Böylece Ünlüler, hem dokunulmazlığı hem de erzak paketini kazanmış oldu. 10 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler 10-4 gibi farklı bir skorla Gönüllüler kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en çok yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.

SURVIVOR’DA BU HAFTA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Geçen hafta yapılan Survivor 2. dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, bilinen bir şarkıya yeni sözler yapıp besteleyeceklerdi. Survivor 2020’de takımların yaptıkları şarkıların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da şarkı yarışmasını kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler, bu oyunu kazanarak 4 kere üst üste görev oyununu kazanmış oldu.