Yayınlanma Tarihi: 11.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 11.05.2020

Survivor Barış, Mert'e sayı şansı vermedi

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 73. bölüm ödül oyununda gönüllüler takımından Survivor Barış, ünlüler takımından Survivor Mert'e sayı şansı vermedi. Survivor Barış - Survivor Mert'in mücadelesi Survivor 2020'de heyecan dolu anlar yaşattı. İşte Survivor 2020'de heyecan dolu anlar...Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler Gönüllüler büyük ödül oyununda karşı karşıya geldi. 11 Mayıs 2020 tarihli Survivor 73. bölümde büyük ödülü kazanmak için iki takım kıyasıya mücadele verdi. Survivor’da ödül oyununda Ünlüler 1-0 önde iken Mert ile Barış parkura çıktı. Yarışmacılar, daha önce oynadıkları parkuru iyi tanıdıkları için kısa zamanda atışlara geldiler. Sonra ise beş tane seramiği kırmaları gerekiyordu. Atışlarda kafa kafaya giden iki yarışmacı üçer seramiği kırdılar. Survivor Barış, üst üste iki atışla beş seramiği kırarak oyunu kazandı ve takımına beraberliği getirdi.

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-8 skorla kazandı. Böylece Ünlüler, hem dokunulmazlığı hem de erzak paketini kazanmış oldu. 10 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler 10-4 gibi farklı bir skorla Gönüllüler kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en çok yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.

SURVIVOR’DA BU HAFTA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Geçen hafta yapılan Survivor 2. dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, bilinen bir şarkıya yeni sözler yapıp besteleyeceklerdi. Survivor 2020’de takımların yaptıkları şarkıların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da şarkı yarışmasını kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler, bu oyunu kazanarak 4 kere üst üste görev oyununu kazanmış oldu.