Survivor Baran kimdir? Survivor 2021’e veda eden Baran Köse kaç yaşında, aslen nereli?

Survivor Baran, bu akşam yarışmaya veda eden isim oldu. Baran Köse, yedeklerden gelerek Survivor 2021’de Gönüllüler takımına katıldı. İki hafta geç katıldığı yarışmada performansı ve hırsı ile dikkat çeken Survivor Baran’ın hayatı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor Baran kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor’dan elenen Baran Köse biyografisi…

Yayınlanma Tarihi: 10.02.2021 00:41
Değiştirme Tarihi: 10.02.2021 00:41
Survivor Baran kimdir? Survivor 2021’e veda eden Baran Köse kaç yaşında, aslen nereli?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’den bu hafta elenen isim Gönüllüler takımından Baran Köse oldu. Yedeklerden Survivor 2021’e ikinci haftada dahil olan Baran Köse, SMS birinci arkadaşı tarafından eleme potasına itildi ve rakiplerinden daha az oy aldığı için Survivor’a veda etti. Peki, Survivor’dan elenen Baran Köse kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte merak edilenler…

SURVİVOR BARAN KÖSE KİMDİR?

Survivor Baran Köse, 9 Temmuz 1992 İstanbul doğumludur. 1.73 boyunda ve 70 kilo olan Baran Köse, hırslı yapısı, sempatik tavrı ve fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Baran Köse, Doğuş Üniversitesi’nde Ekonomi ve Finans bölümünden mezun olmuştur. Meslek olarak personel trainer olan Baran Köse, çok iyi derecede yüzme biliyor.

Hayallerini gerçekleştirmek için Survivor’a katılım sağladığını belirten Baran Köse, hırs ve mücadeleci ruha sahip yarışmacılar arasında yer alıyor. Hiçbir sağlık problemi bulunmayan Baran Köse, tek hedefinin Survivor’da şampiyonluğa uzanmak olduğunu belirtirken, Survivor’ın onun için bir rüya olduğunu ve bu yarışmayı kazanarak bir rüyayı gerçekleştirmek istediğini dile getiriyor.

Survivor’a kazanarak hayallerini gerçekleştirmek isteyen başarılı sporcu, daha sonrasında kazandığı ödülle parkur yatırımı yapmak istediğini belirtti. Baran Köse özel hayatında sporla ilgileniyor ve medeni halinin bekar olduğu biliniyor.

“MÜCADELECİ RUHA SAHİBİM”

Survivor’a katılma nedeninde en çok hangi özelliğine güvendiği sorulan Baran Köse şu yanıtı verdi; “Survivor’a katılma nedenim olarak hayallerimi gerçekleştirmek istediğimi söyleyebilirim. Survivor’a katılmaktan en çok güvendiğim özelliğim ise hırslı ve mücadeleci bir yapıya sahip olmak. Hiçbir olayda hemen pes etmem ve hedefime odaklandığım anda bu yolun sonuna kadar gitmeye çalışırım”

“RÜYA MI GERÇEK Mİ İDRAK EDEMEDİM”

Baran Köse Survivor 2021’e dahil olmasıyla ilgili yaşadığı duyguları şu şekilde aktardı; “Telefon geldiğinde böyle gözümü açtım kapattım. Rüya mı gerçek mi idrak edemedim. Rüyalarımın gerçekleştirdiğimin farkına vardım. Takımımım için sonra da kendim için elimden geleni yapacağım” dedi.

“YATIRIM YAPMAK İSTİYORUM”

Survivor yarışmasını eğer ki kazanırsa, kazandığı ödülle ne yapacağı sorulan Baran Köse, şu yanıtı verdi; “Eğer Survivor’ı kazanırsam yatırım yapmak istiyorum. Spor dallarıyla uğraştığım için parkur yatırımı yapmak ve bu alanda ilerlemek istiyorum.”

“BAŞIMA GELEN EN GÜZEL OLAY”

Survivor’a katılmak dışında başına gelen en güzel olayın ne olduğu sorulan Baran Köse kendisi hakkında şu yanıtı verdi; “Survivor’a katılmak dışında başıma gelen en güzel olay kitabımın çıkmasıdır. Yazdığım kitabı başkalarıyla paylaşıyor olmak beni gerçekten mutlu ediyor.”

SURVİVOR BARAN KÖSE’NİN INSTAGRAM ADRESİ NE?

Survivor Baran Köse’nin bilinen bir sevgilisi yoktur. Bekar yarışmacı Baran Köse Survivor 2021’i kazanarak unutulmaz olmak istiyor. Survivor Baran Köse’nin Instagram adresine Baran Köse barankosee1 kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz