Survivor Baran kimdir? Survivor 2021 Gönüllüler'e yedekten katılan Baran Köse kaç yaşında, nereli?

Survivor Baran kimdir yeni bölüm ile birlikte izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Bu akşam TV8 ekranlarında Survivor 8. bölümde adaya dört yarışmacı geldi. Yedeklerden gelen bu yarışmacılardan biri olan Survivor Baran, bundan sonra Gönüllüler takımında yarışacak. Peki, Survivor Baran kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 18.01.2021 22:06
Değiştirme Tarihi: 19.01.2021 00:42
Survivor Baran kimdir? Survivor 2021 Gönüllüler'e yedekten katılan Baran Köse kaç yaşında, nereli?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam yeni yarışmacıların katılması ayrı bir heyecan kattı. Survivor 2021’e yedeklerden katılan Baran, Gönüllüler takımına katıldı ve ayağının tozuyla ödül oyununa çıktı. Oyundaki performansıyla iyice merak uyandıran yarışmacı için Survivor Baran kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor sorgulanmaya başlandı. İşte Survivor Baran hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR BARAN KİMDİR?

Survivor Baran Köse, 9 Temmuz 1992 tarihinde İstanbul'da doğdu. Aslen Rizeli. Doğuş Üniversitesi Ekonomi ve Finans bölümü mezunu olan Survivor Baran, personel trainer olarak çalışıyor.

Survivor Baran, Survivor 2021 yedek yarışmacıları arasında yer almaktadır. Survivor Baran Köse'nin barankosee1 kullanıcı adıyla Instagram'da 2 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Baran Köse, Survivor 2021 macerasına Gönüllüler takımında başlayacak.

Hırs ve mücadeleci bir ruha sahip olduğunu, bu özelliklerine çok güvenen yarışmacı, hayalleri için Survivor'a katıldığını belirtti.

Survivor Baran, 1,73 metre boyunda ve 70 kilo. Bekar olan yarışmacı, çok iyi yüzme bildiğini söyledi. Eğer Survivor'da birinci olursa ödülü parkur spor alanında yatırım yapmakta kullanacağını belirtti.