Survivor Baran kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacısı Baran Köse kimdir?

Survivor Baran, yarışmanın ikinci haftasında yedeklerden geldi ve Gönüllüler takımına katıldı. Survivor 2021 tüm heyecanıyla devam ederken yeni yarışmacılar ile rekabet arttı. Geçen hafta yedek yarışmacılar arasında seçilen Survivor Baran, Gönüllüler takımında performansı ile izleyicilerin dikkatini çekti. Peki, Survivor Baran kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Baran Köse hakkında merak edilenler haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 23.01.2021 19:38
Değiştirme Tarihi: 23.01.2021 19:38
Survivor Baran kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacısı Baran Köse kimdir?

TV8 ekranlarından büyük bir heyecanla takip edilen Survivor 2021’de yarışmacıların hayatları izleyiciler tarafından araştırılıyor. Survivor Baran, yarışmaya geçen hafta yedeklerden katıldı ve Gönüllüler takımında Survivor macerasına başladı. Survivor Baran Köse kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, mesleği ne gibi sorularla Gönüllüler takımının yeni yarışmacısı araştırılıyor. İşte Survivor Baran hakkında merak edilenler…

SURVİVOR BARAN KÖSE KİMDİR?

Survivor Baran Köse, 9 Temmuz 1992 İstanbul doğumludur. 1.73 boyunda ve 70 kilo olan Baran Köse, hırslı yapısı, sempatik tavrı ve fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Baran Köse, Doğuş Üniversitesi’nde Ekonomi ve Finans bölümünden mezun olmuştur. Meslek olarak personel trainer olan Baran Köse, çok iyi derecede yüzme biliyor.

Hayallerini gerçekleştirmek için Survivor’a katılım sağladığını belirten Baran Köse, hırs ve mücadeleci ruha sahip yarışmacılar arasında yer alıyor. Hiçbir sağlık problemi bulunmayan Baran Köse, tek hedefinin Survivor’da şampiyonluğa uzanmak olduğunu belirtirken, Survivor’ın onun için bir rüya olduğunu ve bu yarışmayı kazanarak bir rüyayı gerçekleştirmek istediğini dile getiriyor.

Survivor’a kazanarak hayallerini gerçekleştirmek isteyen başarılı sporcu, daha sonrasında kazandığı ödülle parkur yatırımı yapmak istediğini belirtti. Baran Köse özel hayatında sporla ilgileniyor ve medeni halinin bekar olduğu biliniyor.

“MÜCADELECİ RUHA SAHİBİM”

Survivor’a katılma nedeninde en çok hangi özelliğine güvendiği sorulan Baran Köse şu yanıtı verdi; “Survivor’a katılma nedenim olarak hayallerimi gerçekleştirmek istediğimi söyleyebilirim. Survivor’a katılmaktan en çok güvendiğim özelliğim ise hırslı ve mücadeleci bir yapıya sahip olmak. Hiçbir olayda hemen pes etmem ve hedefime odaklandığım anda bu yolun sonuna kadar gitmeye çalışırım”

“RÜYA MI GERÇEK Mİ İDRAK EDEMEDİM”

Baran Köse Survivor 2021’e dahil olmasıyla ilgili yaşadığı duyguları şu şekilde aktardı; “Telefon geldiğinde böyle gözümü açtım kapattım. Rüya mı gerçek mi idrak edemedim. Rüyalarımın gerçekleştirdiğimin farkına vardım. Takımımım için sonra da kendim için elimden geleni yapacağım” dedi.

“YATIRIM YAPMAK İSTİYORUM”

Survivor yarışmasını eğer ki kazanırsa, kazandığı ödülle ne yapacağı sorulan Baran Köse, şu yanıtı verdi; “Eğer Survivor’ı kazanırsam yatırım yapmak istiyorum. Spor dallarıyla uğraştığım için parkur yatırımı yapmak ve bu alanda ilerlemek istiyorum.”

“BAŞIMA GELEN EN GÜZEL OLAY”

Survivor’a katılmak dışında başına gelen en güzel olayın ne olduğu sorulan Baran Köse kendisi hakkında şu yanıtı verdi; “Survivor’a katılmak dışında başıma gelen en güzel olay kitabımın çıkmasıdır. Yazdığım kitabı başkalarıyla paylaşıyor olmak beni gerçekten mutlu ediyor.”

SURVİVOR BARAN KÖSE’NİN INSTAGRAM ADRESİ NE?

Survivor Baran Köse’nin bilinen bir sevgilisi yoktur. Bekar yarışmacı Baran Köse Survivor 2021’i kazanarak unutulmaz olmak istiyor. Survivor Baran Köse’nin Instagram adresine Baran Köse barankosee1 kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz