Survivor Bahar kimdir? Survivor 2021’de elenen Bahar Seviş kimdir, kaç yaşında, nereli?

Bahar Seviş, bu hafta Survivor’a veda eden isim oldu. Yedeklerden katıldığı yarışmada Ünlüler takımına giren Survivor Bahar’ın 9 günlük ada macerası sona erdi. Survivor 2021’den elenmesi sonrasında Bahar Seviş’in biyografisi araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor Bahar kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 27.01.2021 00:21
Değiştirme Tarihi: 27.01.2021 00:21
Survivor Bahar kimdir? Survivor 2021’de elenen Bahar Seviş kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ekranların sevilen yarışması Survivor’a veda eden isim Bahar Seviş oldu. Yakın zamanda yedeklerden katıldığı Survivor 2021’e kısa sürede veda etmek zorunda kalan yarışmacıyı merak edenler Survivor Bahar kimdir, kaç yaşında, nereli şeklinde araştırmaya başladı. İşte Survivor 2021 Bahar Seviş hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR BAHAR SEVİŞ KİMDİR?

18 Ocak 1996 doğumlu olan Bahar Seviş, 25 yaşındadır. Acun Ilıcalı'nın 18 Ocak 2021 tarihli Survivor bölümünde ünlüler takımına katıldığını açıkladığı Bahar Seviş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden yarışmaya katılıyor. Kıbrıslı olduğunu söyleyen Bahar Seviş, Survivor'daki ilk anlarında şu sözleri söylüyor: Bugün benim için çok şanslı bir gün, doğum günüm. Astrolojiyle de ilgiliyim. Benim için çok güzel bir yıl olacağına emindim, buradayım. Hepimiz mücadeleyle buraya geldik, hepimiz için hayırlısı olsun...'

Haber ile ilgili metin girin!.

BAHAR SEVİŞ BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Öte yandan Survivor Bahar Seviş'in kaç kilo olduğu ve boyunun kaç olduğu da merak edilmektedir. Survivor Bahar'ın boyu 1.67'dir. Kıbrıslı yarışmacının kilosu ise 66'dır. Girne doğumlu olan yarışmacı, yoga, fitness ve pilates yaptığını belirtiyor. İyi derecede yüzme bildiğini söyleyen Survivor Bahar, aynı zamanda oyunculuk da yapıyor.  25 yaşındaki Bahar Seviş, Survivor'ın kendisi için büyük bir totem olduğunu dile getirmektedir. İçinde bir büyük bir maceracı his olduğunu söyleyen Survivor Bahar, bu hissi yaşamak istediğini söylüyor. Herkesin hayatında bir dönüm noktası olduğunu dile getiren Survivor Bahar, yarışmanın kendisi için bir dönüm noktası olduğunu anlatıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

HANGİ OKULDAN MEZUN? MESLEĞİ NE?

Bahar Seviş, sporculuk geçmişinin yanı sıra, oyunculuk geçmişiyle de dikkat çekiyor. Kıbrıs'ta Girne Amerikan Üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümü okuyan Bahar, sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor. Yoga/pilates/fitness eğitmeni olan Bahar, bu alanda paylaşımlar yapıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR BAHAR SEVİŞ iNSTAGRAM HESABI NE?

2021 Survivor yarışmacısı Bahar Seviş'in sosyal medya hesapları da Survivor izleyicileri tarafından aratılıyor. Instragram'nda baharrsevis kullanıcı adıyla yer alan Survivor Bahar'ın şu an 6 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Aynı zamanda Twitter hesabı da bulunan Survivor Bahar Seviş'in kullanıcı adı SevisBahar'dır.