Survivor Ayşıl kimdir, kaç yaşında? Yedeklerden Survivor All Star’a katılan Ayşıl Özaslan hakkındaki bilgiler

Survivor Ayşıl kimdir, kaç yaşında merak ediliyor. Survivor All Star’a yedeklerden katılan yarışmacılardan Ayşıl Özaslan, 2007’de yarışmada ikinci olmuştu. Peki, Survivor Ayşıl kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2022 21:07
Değiştirme Tarihi: 22.01.2022 21:00
Survivor Ayşıl kimdir, kaç yaşında? Yedeklerden Survivor All Star’a katılan Ayşıl Özaslan hakkındaki bilgiler

Büyük ilgiyle takip edilen Survivor All Star 2022’ye ikinci haftasında dört yedek yarışmacı katıldı. Bu yarışmacılardan birisi de Ayşıl Özaslan. 2007 Survivor Kanaryalar Aslanlar sezonunda yarışan ve ikinci olarak bitiren Ayşıl Özaslan’a dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Survivor Ayşıl kimdir, kaç yaşında, nereli?

SURVİVOR AYŞIL ÖZASLAN KİMDİR?

Ayşıl Özaslan kimdir, 1978 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir.  Marmara Üniversitesi'nde Dış Ticaret okuduktan sonra New York’ta Berkeley College üniversitesine giderek Ekonomi eğitimi almıştır. Bir dönem Amerika'da yaşamaya başlamış ve kendisine bir işletme açmıştır. Daha sonra tekrar Türkiye'ye dönerek özel bir firmayla anlaşmış ve 7 yıldır bu firmanın Türkiye müdürlüğünü yapmaktadır.

Çocukluk yaşlarından beri spora ilgi duyan ve sporla ilgilenen Ayşıl Özaslan, 20 senedir çeşitli spor dallarıyla uğraşmıştır. Ayrıca Almanca, Rusça, İngilizce olmak üzere 4 dil bilmektedir.

Daha önceden Survivor ve Fear Factor yarışmalarına katılmış bir isim olan Ayşıl Özaslan, "Boxun Yıldızları" programına da katılmıştır.

Ayşıl Özaslan instagram adresi: @aysilozaslan