Survivor Ayşıl kimdir, kaç yaşında, ne zaman yarıştı? Survivor All Star'dan elenen Ayşıl Özaslan biyografi

Survivor Ayşıl kimdir, ne zaman yarıştı merak ediliyor. Survivor All Star’da ikinci haftasında yedeklerden katılan Ayşıl Özaslan, Ünlüler takımına katılmıştı. Bu akşam yarışmaya veda eden isme dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Survivor Ayşıl kimdir, kaç yaşında, evli mi, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 27.01.2022 00:19
Değiştirme Tarihi: 27.01.2022 00:19
Survivor Ayşıl kimdir, kaç yaşında, ne zaman yarıştı? Survivor All Star'dan elenen Ayşıl Özaslan biyografi

Survivor All Star 2022’de elenen isim Ayşıl Özaslan oldu. Yedeklerden bu haftanın başında yarışmaya katılan Survivor Ayşıl, daha önce 2007 sezonunda yer almıştı. Katıldığı dönemin başarılı yarışmacılarından olan Survivor Ayşıl Özaslan kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Ayşıl Özaslan’a dair bilgiler…

SURVİVOR AYŞIL ÖZASLAN KİMDİR?

Ayşıl Özaslan kimdir, 1978 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir.  Marmara Üniversitesi'nde Dış Ticaret okuduktan sonra New York’ta Berkeley College üniversitesine giderek Ekonomi eğitimi almıştır. Bir dönem Amerika'da yaşamaya başlamış ve kendisine bir işletme açmıştır. Daha sonra tekrar Türkiye'ye dönerek özel bir firmayla anlaşmış ve 7 yıldır bu firmanın Türkiye müdürlüğünü yapmaktadır.

Çocukluk yaşlarından beri spora ilgi duyan ve sporla ilgilenen Ayşıl Özaslan, 20 senedir çeşitli spor dallarıyla uğraşmıştır. Ayrıca Almanca, Rusça, İngilizce olmak üzere 4 dil bilmektedir.

Daha önceden Survivor ve Fear Factor yarışmalarına katılmış bir isim olan Ayşıl Özaslan, "Boxun Yıldızları" programına da katılmıştır.

Ayşıl Özaslan instagram adresi: @aysilozaslan