Survivor Ayşe Yüksel kimdir, kaç yaşındadır? Survivor Ayşe Yüksek nerelidir?

Survivor Ayşe Yüksel kimdir sorusunun yanıtı, Survivor izleyicilerinin en çok merak edip internet üzerinden araştırdığı isimler arasında yer almaya başladı. Survivor'ın kadın yarışmacıları arasından oldukça güçlü isimlerden biri olan Ayşe Yüksel'in kim olduğu, kaç yaşında ve nereli olduğu izleyiciler tarafından sorgulanıyor. Sporun birçok branşına karşı ilgili olan Ayşe Yüksel, fiziğiyle de dikkat çekiyor. Peki, Survivor Ayşe Yüksel kimdir, kaç yaşındadır? Survivor Ayşe Yüksek nerelidir?

Yayınlanma Tarihi: 17.01.2021 17:25
Değiştirme Tarihi: 17.01.2021 17:25
Survivor Ayşe Yüksel kimdir, kaç yaşındadır? Survivor Ayşe Yüksek nerelidir?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel, spordaki başarısını Survivor parkurlarında da göstermek isteyen iddialı isimler arasında yer alıyor. Survivor parkurlarına yansıttığı hırsı ve güçlü yapısıyla dikkat çeken Ayşe Yüksel'in kim olduğu ve nereli olduğu araştırılmaya devam ediyor. Peki, Survivor Ayşe Yüksel kimdir, kaç yaşındadır? Survivor Ayşe Yüksek nerelidir? İşte Ayşe Yüksel'in hayatı hakkında bilgiler.

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL KİMDİR?

Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde doğmuştur. Genç bir isim olarak dikkat çeken Ayşe Yüksel yaşı 20'dir. 20 yaşında olmasına rağmen, hayatına çok şey sığdırmayı başaran Ayşe Yüksel, yaşının genç olmasının hiçbir şeye engel olmayacağını söylüyor. Halen üniversite öğrencisi olduğunu dile getiren Survivor Ayşe Yüksel, 2. sınıfta öğrenim gördüğünü belirtmektedir. Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde okumaktadır. Spor ile çok içli dışlı olduğunu belirten Ayşe Yüksel, çocuk yaşlardan itibaren sporun pek çok farklı branşıyla ilgilendiğini de aktarıyor. 

AYŞE YÜKSEL MESLEĞİ VE KARİYERİ

Ayşe Yüksel mesleği itibariyle sporun içinden gelen bir yarışmacı olarak dikkat çekmektedir. Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldığını söyleyen Survivor Ayşe Yüksel, ortaokul 7. sınıfta haltere başladığını ve Türkiye'de 3. olduğunu belirtiyor. Ayşe Yüksel, halterdeki bu başarısını 1 yıl devam ettirdikten sonra voleybola geçtiğini söylüyor. Survivor Ayşe, mahalli ligde tam 6 yıl boyunca oynadığını belirtiyor. Ayşe Yüksel voleybol kariyerinin 2. yılında tenis antrenörlüğüne başladığını ve 4 yıldır tenis antrenörlüğüne devam ettiğini vurgulamaktadır. Yüksel, lisede basketbol okul takımında 3 oynadığını söylüyor. Eğitimine halen devam ettiğini aktaran Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde 1 yıl futsal oynadığını, yüzme dersi aldığını söylüyor. Yüksel aktif olarak tenis hocalığı görevini yürütmektedir. 

"20 YAŞINDAKİ İNSANIN NELER YAPABİLECEĞİNİ GÖSTERMEYE GİDİYORUM"

Ayşe Yüksel mesleği ve kariyeri ardından, kendiyle ilgili neler söylediğinden bahsetmek gerekirse; Ayşe Yüksel yaşı itibariyle özgüveni yüksek bir kişi olarak öne çıkıyor. Survivor'da ortaya çıkacak karakterlerin hepsinin kendine mevcut olduğunu düşünen Ayşe Yüksel, yıllardır çıkmayan kadın şampiyon olmak için Dominik Cumhuriyeti'nde mücadele vereceğini belirtiyor. İkizler burcu olduğunu aktaran Survivor Ayşe Yüksel, gerçek hayatındaki başarıları parkurda da göstermek istiyor. İnsanlarla genel olarak iyi anlaşabildiğini ifade eden Yüksel, '20 yaşındaki bir insanın neler yapabileceğini göstermeye gidiyorum' sözlerini kullandı. 

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL BAŞARILARI

Aktif olarak çocuk yaşlardan itibaren sporun içerisinde yer alan Survivor Ayşe Yüksel halter branşında genç kategorisinde Türkiye 3.'sü olmuştur. Ayrıca voleybol, basketbol, tenis, yüzme, futbol gibi pek çok farklı dalda da yer alarak, sporculuk kariyerini çeşitlendirmiştir.  Uzun süredir tenis ile ilgilendiğini belirten Ayşe Yüksel, Instagram hesabından da tenis kortlarında çekilen fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor.  

Survivor Ayşe Yüksel, voleybol basketbol futbol yüzme tenis gibi farklı spor dallarında yer aldığını belirtiyor

AYŞE YÜKSEL INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Survivor yarışmacılarının parkura çıkıp ter dökmeye başlamasıyla birlikte, sosyal medya hesapları ve normal yaşamlarında yaptıkları paylaşımlar da takip edilmektedir. O isimler arasında Survivor 2021 yarışmacı kadrosunda yer alan Survivor Ayşe Yüksel de bulunmaktadır. Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel'in hem Instagram hem de Twitter hesabı bulunmaktadır. Ayşe Yüksel, Instagram'da, 'ayseyukselofficiall' kullanıcı adıyla yer almaktadır. Twiter'da ise '@ayseyukselresmi' kullanıcı adıyla yer almaktadır.