Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında? Survivor Ayşe nereli, boyu kaç? Ayşe Yüksel biyografisi

Survivor 2021 finaline kalan süre azalırken kalan beş isimden biri de Ayşe Yüksel. Gönüllüler takımında başlayan Survivor Ayşe, performansıyla dikkat çeken yarışmacılardan. Survivor tarihine ilk kez dokunulmazlık kazanan kadın yarışmacı olarak adını yazdırmayı başardı. Peki, Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç?

Yayınlanma Tarihi: 19.06.2021 18:36
Değiştirme Tarihi: 19.06.2021 18:36
Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında? Survivor Ayşe nereli, boyu kaç? Ayşe Yüksel biyografisi

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’in başarılı isimlerinden Ayşe Yüksel, son beş yarışmacı arasına girdi. Sezon boyunca performansıyla adından çokça söz ettiren Survivor Ayşe, SMS birincilikleri sonrasında ilk defa dokunulmazlık kazanan kadın yarışmacı olarak yarışmacı tarihine adını yazdırdı. İşte Survivor Ayşe Yüksel hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL KİMDİR?

Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde doğdu. Survivor Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi 2. sınıf öğrencisidir. Spor ile çok içli dışlı olduğunu belirten Ayşe Yüksel, çocuk yaşlardan itibaren sporun pek çok farklı branşıyla ilgilendi.

AYŞE YÜKSEL NE İŞ YAPIYOR?

Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldığını söyleyen Survivor Ayşe Yüksel, ortaokul 7. sınıfta haltere başladığını ve Türkiye'de 3. olduğunu belirtiyor. Ayşe Yüksel, halterdeki bu başarısını 1 yıl devam ettirdikten sonra voleybola geçtiğini söylüyor. Survivor Ayşe, mahalli ligde tam 6 yıl boyunca oynadığını belirtiyor. Ayşe Yüksel voleybol kariyerinin 2. yılında tenis antrenörlüğüne başladığını ve 4 yıldır tenis antrenörlüğüne devam ettiğini vurgulamaktadır. Yüksel, lisede basketbol okul takımında 3 yıl oynadığını söylüyor. Eğitimine halen devam ettiğini aktaran Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde 1 yıl futsal oynadığını, yüzme dersi aldığını söylüyor. Yüksel aktif olarak tenis hocalığı görevini yürütmektedir.

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL BAŞARILARI

Aktif olarak çocuk yaşlardan itibaren sporun içerisinde yer alan Survivor Ayşe Yüksel halter branşında genç kategorisinde Türkiye 3.'sü olmuştur. Ayrıca voleybol, basketbol, tenis, yüzme, futbol gibi pek çok farklı dalda da yer alarak, sporculuk kariyerini çeşitlendirmiştir.  Uzun süredir tenis ile ilgilendiğini belirten Ayşe Yüksel, Instagram hesabından da tenis kortlarında çekilen fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor. 

AYŞE YÜKSEL INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel'in hem Instagram hem de Twitter hesabı bulunmaktadır. Ayşe Yüksel, Instagram'da, 'ayseyukselofficiall' kullanıcı adıyla yer almaktadır. Ve şu an 118 bin takipçisi bulunuyor. Twiter'da ise '@ayseyukselresmi' kullanıcı adıyla yer almaktadır.