Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Ayşe Yüksel aslen nereli?

Survivor Ayşe Yüksel, sevilen yarışmada dikkat çeken isimlerden birisi. Survivor 2021’de Gönüllüler takımında mücadele eden Ayşe Yüksel, performansı ile yarışmanın gündeminden düşmüyor. İzleyiciler, yarışmacıyı araştıyor ve Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli soruları hakkında bilgi edinmeye çalışıyor. İşte Survivor 2021 yarışmacısı Ayşe Yüksel hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 15.02.2021 19:34
Değiştirme Tarihi: 15.02.2021 19:34
Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Ayşe Yüksel aslen nereli?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021’de Ayşe Yüksel merak edilen isimler arasında yer alıyor. Gönüllüler takımında mücadele eden Survivor Ayşe, başarılı performansını sürdürüyor. Yarışmanın takipçileri, Survivor Ayşe kimdir merak ediyor ve internette sorguluyor. Peki, Survivor Ayşe Yüksel kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte 21 yaşındaki yarışmacı hakkında merak edilenler…

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL KİMDİR?

Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde doğmuştur. Genç bir isim olarak dikkat çeken Ayşe Yüksel yaşı 20'dir. 20 yaşında olmasına rağmen, hayatına çok şey sığdırmayı başaran Ayşe Yüksel, yaşının genç olmasının hiçbir şeye engel olmayacağını söylüyor. Halen üniversite öğrencisi olduğunu dile getiren Survivor Ayşe Yüksel, 2. sınıfta öğrenim gördüğünü belirtmektedir. Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde okumaktadır. Spor ile çok içli dışlı olduğunu belirten Ayşe Yüksel, çocuk yaşlardan itibaren sporun pek çok farklı branşıyla ilgilendiğini de aktarıyor.

AYŞE YÜKSEL MESLEĞİ VE KARİYERİ

Ayşe Yüksel mesleği itibariyle sporun içinden gelen bir yarışmacı olarak dikkat çekmektedir. Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldığını söyleyen Survivor Ayşe Yüksel, ortaokul 7. sınıfta haltere başladığını ve Türkiye'de 3. olduğunu belirtiyor. Ayşe Yüksel, halterdeki bu başarısını 1 yıl devam ettirdikten sonra voleybola geçtiğini söylüyor. Survivor Ayşe, mahalli ligde tam 6 yıl boyunca oynadığını belirtiyor. Ayşe Yüksel voleybol kariyerinin 2. yılında tenis antrenörlüğüne başladığını ve 4 yıldır tenis antrenörlüğüne devam ettiğini vurgulamaktadır. Yüksel, lisede basketbol okul takımında 3 oynadığını söylüyor. Eğitimine halen devam ettiğini aktaran Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde 1 yıl futsal oynadığını, yüzme dersi aldığını söylüyor. Yüksel aktif olarak tenis hocalığı görevini yürütmektedir.

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL BAŞARILARI

Aktif olarak çocuk yaşlardan itibaren sporun içerisinde yer alan Survivor Ayşe Yüksel halter branşında genç kategorisinde Türkiye 3.'sü olmuştur. Ayrıca voleybol, basketbol, tenis, yüzme, futbol gibi pek çok farklı dalda da yer alarak, sporculuk kariyerini çeşitlendirmiştir.  Uzun süredir tenis ile ilgilendiğini belirten Ayşe Yüksel, Instagram hesabından da tenis kortlarında çekilen fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor. 

Survivor Ayşe Yüksel, voleybol basketbol futbol yüzme tenis gibi farklı spor dallarında yer aldığını belirtiyor

AYŞE YÜKSEL INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Survivor yarışmacılarının parkura çıkıp ter dökmeye başlamasıyla birlikte, sosyal medya hesapları ve normal yaşamlarında yaptıkları paylaşımlar da takip edilmektedir. O isimler arasında Survivor 2021 yarışmacı kadrosunda yer alan Survivor Ayşe Yüksel de bulunmaktadır. Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel'in hem Instagram hem de Twitter hesabı bulunmaktadır. Ayşe Yüksel, Instagram'da, 'ayseyukselofficiall' kullanıcı adıyla yer almaktadır. Twiter'da ise '@ayseyukselresmi' kullanıcı adıyla yer almaktadır.