Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Ayşe Yüksel boyu kaç, aslen nereli?

Survivor Ayşe Yüksel, performansıyla yarışmanın iddialı isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Gönüllüler takımıyla başlayan ve Mavi takımda devam eden Survivor Ayşe, izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki, Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor Ayşe Yüksel hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 30.05.2021 18:45
Değiştirme Tarihi: 30.05.2021 18:45
Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Ayşe Yüksel boyu kaç, aslen nereli?

Survivor 2021 yarışmacıları arasında yer alan Ayşe Yüksel sezonun en başarılı isimleri arasında yer alıyor. Üç kere SMS birinciliği kazanmış olan Survivor Ayşe, parkurda hırsı, başarısı ile dikkat çekiyor. Ve Survivor izleyicileri, Ayşe Yüksel'in özel hayatı merak ediyor. İşte Ayşe Yüksel hakkında merak edilenler...

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL KİMDİR?

Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde doğdu. Survivor Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi 2. Sınıf öğrencisidir. Spor ile çok içli dışlı olduğunu belirten Ayşe Yüksel, çocuk yaşlardan itibaren sporun pek çok farklı branşıyla ilgilendi.

AYŞE YÜKSEL NE İŞ YAPIYOR?

Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldığını söyleyen Survivor Ayşe Yüksel, ortaokul 7. sınıfta haltere başladığını ve Türkiye'de 3. olduğunu belirtiyor. Ayşe Yüksel, halterdeki bu başarısını 1 yıl devam ettirdikten sonra voleybola geçtiğini söylüyor. Survivor Ayşe, mahalli ligde tam 6 yıl boyunca oynadığını belirtiyor. Ayşe Yüksel voleybol kariyerinin 2. yılında tenis antrenörlüğüne başladığını ve 4 yıldır tenis antrenörlüğüne devam ettiğini vurgulamaktadır. Yüksel, lisede basketbol okul takımında 3 yıl oynadığını söylüyor. Eğitimine halen devam ettiğini aktaran Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde 1 yıl futsal oynadığını, yüzme dersi aldığını söylüyor. Yüksel aktif olarak tenis hocalığı görevini yürütmektedir.

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL BAŞARILARI

Aktif olarak çocuk yaşlardan itibaren sporun içerisinde yer alan Survivor Ayşe Yüksel halter branşında genç kategorisinde Türkiye 3.'sü olmuştur. Ayrıca voleybol, basketbol, tenis, yüzme, futbol gibi pek çok farklı dalda da yer alarak, sporculuk kariyerini çeşitlendirmiştir.  Uzun süredir tenis ile ilgilendiğini belirten Ayşe Yüksel, Instagram hesabından da tenis kortlarında çekilen fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor. 

AYŞE YÜKSEL INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel'in hem Instagram hem de Twitter hesabı bulunmaktadır. Ayşe Yüksel, Instagram'da, 'ayseyukselofficiall' kullanıcı adıyla yer almaktadır. Ve şu an 118 bin takipçisi bulunuyor. Twiter'da ise '@ayseyukselresmi' kullanıcı adıyla yer almaktadır.