Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Ayşe Yüksel aslen nereli, boyu kaç?

Survivor Ayşe kimdir merak ediliyor. Gönüllüler takımında yer alan Ayşe Yüksel, parkurdaki mücadelesi ile dikkat çekiyor. İzleyiciler, yarışmacının hayatını ve ailesini araştırıyor. Peki, Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? İşte Survivor Ayşe instagram Twitter bilgileri...

Yayınlanma Tarihi: 16.05.2021 19:23
Değiştirme Tarihi: 16.05.2021 19:23
Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Ayşe Yüksel aslen nereli, boyu kaç?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel izleyiciler tarafından araştırılıyor. Mavi takımda yer alan Survivor Ayşe, performansıyla dikkat çekiyor. Yarışmacının hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Survivor Ayşe Yüksel kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, mesleği nedir?

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL KİMDİR?

Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde doğdu. Halen üniversite öğrencisi olduğunu dile getiren Survivor Ayşe Yüksel, 2. sınıfta öğrenim gördüğünü belirtmektedir. Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde okumaktadır. Spor ile çok içli dışlı olduğunu belirten Ayşe Yüksel, çocuk yaşlardan itibaren sporun pek çok farklı branşıyla ilgilendiğini de aktarıyor.

AYŞE YÜKSEL NE İŞ YAPIYOR?

Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldığını söyleyen Survivor Ayşe Yüksel, ortaokul 7. sınıfta haltere başladığını ve Türkiye'de 3. olduğunu belirtiyor. Ayşe Yüksel, halterdeki bu başarısını 1 yıl devam ettirdikten sonra voleybola geçtiğini söylüyor. Survivor Ayşe, mahalli ligde tam 6 yıl boyunca oynadığını belirtiyor. Ayşe Yüksel voleybol kariyerinin 2. yılında tenis antrenörlüğüne başladığını ve 4 yıldır tenis antrenörlüğüne devam ettiğini vurgulamaktadır. Yüksel, lisede basketbol okul takımında 3 yıl oynadığını söylüyor. Eğitimine halen devam ettiğini aktaran Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde 1 yıl futsal oynadığını, yüzme dersi aldığını söylüyor. Yüksel aktif olarak tenis hocalığı görevini yürütmektedir.

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL BAŞARILARI

Aktif olarak çocuk yaşlardan itibaren sporun içerisinde yer alan Survivor Ayşe Yüksel halter branşında genç kategorisinde Türkiye 3.'sü olmuştur. Ayrıca voleybol, basketbol, tenis, yüzme, futbol gibi pek çok farklı dalda da yer alarak, sporculuk kariyerini çeşitlendirmiştir.  Uzun süredir tenis ile ilgilendiğini belirten Ayşe Yüksel, Instagram hesabından da tenis kortlarında çekilen fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor. 

AYŞE YÜKSEL INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel'in hem Instagram hem de Twitter hesabı bulunmaktadır. Ayşe Yüksel, Instagram'da, 'ayseyukselofficiall' kullanıcı adıyla yer almaktadır. Ve şu an 118 bin takipçisi bulunuyor. Twiter'da ise '@ayseyukselresmi' kullanıcı adıyla yer almaktadır.