Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 yarışmacısı Ayşe Yüksel ne iş yapıyor?

Survivor 2021 yarışmacıları arasında yer alan Ayşe Yüksel, merak edilen isimler arasında yer alıyor. TV8 ekranlarından büyük biri ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de Gönüllüler takımında yer alan Ayşe Yüksel, performansı ile sezona damgasını vurdu. Bu akşam Acun Medya – Survivor 2021 voleybol maçında oynayacak yarışmacı için Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor merak ediliyor. İşte Survivor yarışmacısı Ayşe Yüksel hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 01.03.2021 19:14
Değiştirme Tarihi: 01.03.2021 19:14
Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 yarışmacısı Ayşe Yüksel ne iş yapıyor?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yarışması tüm heyecanıyla devam ediyor. Yarışmada Gönüllüler takımında yer alan Survivor Ayşe, performansı ile takımın önemli ismi olmayı başardı. Sezonun ilk derbisinde Acun Medya’ya karşı voleybol maçında oynayacak Survivor Ayşe, maç öncesinde çok iddialı olduğunu belirtiyor. Peki, Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Ayşe Yüksel ne iş yapıyor? İşte yarışmacı hakkında merak edilenler…

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL KİMDİR?

Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde doğmuştur. Genç bir isim olarak dikkat çeken Ayşe Yüksel yaşı 20'dir. 20 yaşında olmasına rağmen, hayatına çok şey sığdırmayı başaran Ayşe Yüksel, yaşının genç olmasının hiçbir şeye engel olmayacağını söylüyor. Halen üniversite öğrencisi olduğunu dile getiren Survivor Ayşe Yüksel, 2. sınıfta öğrenim gördüğünü belirtmektedir. Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde okumaktadır. Spor ile çok içli dışlı olduğunu belirten Ayşe Yüksel, çocuk yaşlardan itibaren sporun pek çok farklı branşıyla ilgilendiğini de aktarıyor.

AYŞE YÜKSEL NE İŞ YAPIYOR?

Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldığını söyleyen Survivor Ayşe Yüksel, ortaokul 7. sınıfta haltere başladığını ve Türkiye'de 3. olduğunu belirtiyor. Ayşe Yüksel, halterdeki bu başarısını 1 yıl devam ettirdikten sonra voleybola geçtiğini söylüyor. Survivor Ayşe, mahalli ligde tam 6 yıl boyunca oynadığını belirtiyor. Ayşe Yüksel voleybol kariyerinin 2. yılında tenis antrenörlüğüne başladığını ve 4 yıldır tenis antrenörlüğüne devam ettiğini vurgulamaktadır. Yüksel, lisede basketbol okul takımında 3 oynadığını söylüyor. Eğitimine halen devam ettiğini aktaran Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde 1 yıl futsal oynadığını, yüzme dersi aldığını söylüyor. Yüksel aktif olarak tenis hocalığı görevini yürütmektedir.

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL BAŞARILARI

Aktif olarak çocuk yaşlardan itibaren sporun içerisinde yer alan Survivor Ayşe Yüksel halter branşında genç kategorisinde Türkiye 3.'sü olmuştur. Ayrıca voleybol, basketbol, tenis, yüzme, futbol gibi pek çok farklı dalda da yer alarak, sporculuk kariyerini çeşitlendirmiştir.  Uzun süredir tenis ile ilgilendiğini belirten Ayşe Yüksel, Instagram hesabından da tenis kortlarında çekilen fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor. 

AYŞE YÜKSEL INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel'in hem Instagram hem de Twitter hesabı bulunmaktadır. Ayşe Yüksel, Instagram'da, 'ayseyukselofficiall' kullanıcı adıyla yer almaktadır. Twiter'da ise '@ayseyukselresmi' kullanıcı adıyla yer almaktadır.