Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 yarı finalisti Ayşe Yüksel hakkındaki bilgiler

Survivor Ayşe, dikkat çeken yarışmacılardan biri olarak yarı finale kalmayı başardı. Performansıyla adından söz ettiren Ayşe Yüksel, Gönüllüler takımında idi. Yarışmanın en genç isimlerinden biri olan Survivor Ayşe, bu akşam son eleme sonrasında sezonu üçüncü olarak tamamladı. Peki, Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Ayşe Yüksel hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 25.06.2021 00:40
Değiştirme Tarihi: 25.06.2021 00:40
Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 yarı finalisti Ayşe Yüksel hakkındaki bilgiler

İlgiyle takip edilen Survivor 2021’de bu akşam yarı final heyecanı yaşandı. Yarı finale kalan dört isimden biri de Ayşe Yüksel'di. Gönüllüler takımı ile başladığı mücadelesini son dörde kalarak sürdüren Survivor Ayşe, performans sıralamasında ilk sırada yer alıyor. Yarışmayı üçüncü olarak tamamlaması sonrasındaSurvivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli araştırılmaya başlandı. İşte Survivor Ayşe Yüksel hakkında merak edilenler…

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL KİMDİR?

Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde doğdu. Survivor Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi 2. sınıf öğrencisidir. Spor ile çok içli dışlı olduğunu belirten Ayşe Yüksel, çocuk yaşlardan itibaren sporun pek çok farklı branşıyla ilgilendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

AYŞE YÜKSEL NE İŞ YAPIYOR?

Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldığını söyleyen Survivor Ayşe Yüksel, ortaokul 7. sınıfta haltere başladığını ve Türkiye'de 3. olduğunu belirtiyor. Ayşe Yüksel, halterdeki bu başarısını 1 yıl devam ettirdikten sonra voleybola geçtiğini söylüyor. Survivor Ayşe, mahalli ligde tam 6 yıl boyunca oynadığını belirtiyor. Ayşe Yüksel voleybol kariyerinin 2. yılında tenis antrenörlüğüne başladığını ve 4 yıldır tenis antrenörlüğüne devam ettiğini vurgulamaktadır. Yüksel, lisede basketbol okul takımında 3 yıl oynadığını söylüyor. Eğitimine halen devam ettiğini aktaran Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde 1 yıl futsal oynadığını, yüzme dersi aldığını söylüyor. Yüksel aktif olarak tenis hocalığı görevini yürütmektedir.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL BAŞARILARI

Aktif olarak çocuk yaşlardan itibaren sporun içerisinde yer alan Survivor Ayşe Yüksel halter branşında genç kategorisinde Türkiye 3.'sü olmuştur. Ayrıca voleybol, basketbol, tenis, yüzme, futbol gibi pek çok farklı dalda da yer alarak, sporculuk kariyerini çeşitlendirmiştir.  Uzun süredir tenis ile ilgilendiğini belirten Ayşe Yüksel, Instagram hesabından da tenis kortlarında çekilen fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor. 

Haber ile ilgili metin girin!.

AYŞE YÜKSEL INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel'in hem Instagram hem de Twitter hesabı bulunmaktadır. Ayşe Yüksel, Instagram'da, 'ayseyukselofficiall' kullanıcı adıyla yer almaktadır. Ve şu an 118 bin takipçisi bulunuyor. Twiter'da ise '@ayseyukselresmi' kullanıcı adıyla yer almaktadır.